Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 19EW 3 NTN S2-2 10091.54
1130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 20EW 2 CW HJ= 9059.19
2131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 23EW 7 NTS D4= 22201.84
2131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 24EW 1 NTW C4= 9024.45
3132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 27EW 4 HE D9+2 48042.49
3132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 28EW 4 HN S6= 62048.09
4133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 31EW 2 SW D3+1 14046.40
4133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 32EW 3 SS CA= 14013.06
5134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 3EW 6 SS S6= 9803.34
5134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 4EW 2 SN D4= 11049.26
6135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 7EW 4 HS DJ= 62038.24
6135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 8EW 4 SN HT+2 48018.75
7150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 11EW 2 CxE HA= 180100.00
7150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 12EW 4 SS C6-4 40089.26
8121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 15EW 4 HE SQ= 42080.37
8121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 16EW 4 SN DK-2 10073.70
9123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 21EW 3 DN S6-1 10031.99
9123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 22EW 3 SS CK+3 23089.34
10124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 25EW 3 CS C6+1 13019.12
10124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 26EW 4 NTS S5+2 69072.43
11125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 29NS 4 SS CA= 62072.39
11125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 30NS 4 SW D6-1 5091.04
12126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 1NS 1 NTS SJ= 9082.09
12126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 2NS 4 HS SJ+1 65060.00
13127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 5NS 3 NTN C6= 60070.96
13127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 6NS 1 NTN H4-1 5052.94
14128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 9NS 2 SE HK+1 1404.78
14128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 10NS 3 NTN DT-1 10043.33
15129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 13NS 2 SW S3+1 1406.35
15129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 14NS 3 DN HA= 11067.54
 +/-
 WYNIK51.47
 MIEJSCE125