Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 5EW 4 HS S6= 62020.96
1123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 6EW 2 CS HQ= 9028.31
2124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 9EW 1 NTS H2+3 1804.04
2124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 10EW 3 CN S8+1 13030.00
3125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 13EW 3 SW C6= 14093.65
3125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 14EW 3 HE DQ-2 10047.76
4126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 17EW 4 DxN S2-1 10072.22
4126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 18EW 2 HN D7= 11031.11
5127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 21EW 2 SW DQ+2 17061.40
5127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 22EW 4 SS CK+1 45086.76
6128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 25EW 2 CN C6+2 13019.12
6128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 26EW 4 NTN S5+2 69072.43
7129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 29EW 4 SS HQ+1 6507.09
7129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 30EW 4 SW H2+1 45062.13
8130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 1EW 2 HE C5-2 10010.08
8130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 2EW 4 HS SJ+1 65040.00
9132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 7EW 4 SN C6= 62038.24
9132: J. Jeleń - J. Pasich, 9.0, MP 8EW 4 SN HT+1 45061.40
10133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 11EW 2 SN S7+2 17066.67
10133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 12EW 4 SN HA-3 30083.33
11134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 15NS 3 HE SQ+1 17060.00
11134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 16NS 3 SN S8-1 5062.22
12135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 19NS 1 NTN S8= 9047.43
12135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 20NS 1 NTW DQ+1 12010.29
13150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 23EW 4 SS H3+3 71081.62
13150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 24NS 3 NTW C7-2 10095.55
14121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 27NS 5 CxS HA-4 80030.12
14121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 28NS 4 HN S6+1 65088.25
15122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 31NS 6 HxW CA-3 50096.77
15122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 32NS 4 SS CA-1 5053.36
 +/-
 WYNIK52.08
 MIEJSCE114