Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 7EW 4 HS DJ= 62038.24
1124: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 8EW 4 SN HT+1 45061.40
2125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 11EW 2 SN S7+2 17066.67
2125: H. Samborek - E. Somogyi, 3.0, MP 12EW 3 CxE H8-2 30018.15
3126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 15EW 4 HE S3= 42080.37
3126: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 16EW 4 SN DA-2 10073.70
4127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 19EW 1 NTN S3= 9052.57
4127: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 20EW 1 NTW S4= 9059.19
5128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 23EW 6 DN S6+1 139061.03
5128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 24EW 3 DE C7= 11058.89
6129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 27EW 6 HE D8= 98082.69
6129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 28EW 4 HN S3= 62048.09
7130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 31EW 2 NTE CT= 12032.01
7130: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 32EW 4 DE C3= 13073.50
8131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 3EW 4 SS DJ+1 45052.59
8131: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 4EW 4 SN CA-3 30099.26
9133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 9EW 1 NTS H2+1 12029.04
9133: W. Klapper - Ł. Lebioda, 40.0, SL/MP 10EW 3 HxW CA-3 8000.00
10134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 13EW 4 CS SK= 13070.89
10134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP 14EW 2 SN S2+1 1408.59
11135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 17NS 4 SW DK-1 5043.28
11135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP 18NS 3 HN C5-1 10024.45
12150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 21NS 4 SW H5-2 10092.65
12150: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.0, MP 22NS 4 NTS CK+2 49017.65
13121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 25NS 1 SS DQ= 8033.82
13121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP 26NS 6 NTS C2= 144074.63
14122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 29NS 4 SS CA-1 10036.01
14122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 30NS 6 SxW HA-1 10098.50
15123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 1NS 2 SE S6+1 1408.21
15123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP 2NS 4 SE HA-2 1003.71
 +/-
 WYNIK49.99
 MIEJSCE142