Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 135: E. Kwiecień - J. Wrześniak, 6.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 29NS 4 SS HQ-2 20019.22
1151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 30NS 4 SW C7+1 45037.87
2148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 31NS TD 40.00
2148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 32NS 3 NTE SJ+3 6902.99
3149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 1NS 2 HE H6+1 1408.21
3149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 2NS 3 NTN S9+3 69095.55
4146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 3NS 4 SS H5+1 45047.41
4146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 4NS 2 SN D4= 11050.74
5147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 5NS 4 SW HK-3 15031.25
5147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 6NS 1 SS HQ-2 10029.41
6144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 7NS 4 HS DJ= 62061.76
6144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 8NS 4 SN HT+2 48081.25
7145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 9NS 1 NTS H2-1 5028.31
7145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 10NS 2 DE C6-1 10052.22
8142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 11NS 3 SN S7+1 17033.33
8142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 12NS 3 DxW CK-1 10065.93
9140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 13NS 5 DN H4+1 62095.89
9140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 14NS 2 SN H6= 11067.54
10141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 15NS 3 NTW S2-1 5094.44
10141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 16NS 3 NTS H8-1 5062.22
11138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 17EW 4 SW DK-1 5056.30
11138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 18EW 3 HN C5-1 10075.55
12139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 19EW 1 NTN S8= 9052.57
12139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 20EW 1 NTW DQ+1 12089.71
13136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 21EW 4 SW DQ= 42089.71
13136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 22EW 6 SS HJ+1 101031.99
14137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 23EW 4 SS H3+3 71081.62
14137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 24EW 4 DE ST-1 5010.37
15152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 25EW 3 CS C6+1 13019.12
15152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 26EW 6 NTN S6= 144025.37
 +/-
 WYNIK51.26
 MIEJSCE128