Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 134: A. Lubojemski - M. Adamczyk, 20.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 27NS 3 NTE C8+2 46075.18
1148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 28NS 7 HN CJ-2 2004.10
2149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 29NS 4 SS HQ= 62072.39
2149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 30NS 4 SW D6+1 45037.87
3146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 31NS 3 HW H3+1 17028.41
3146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 32NS 4 SxS CA-1 10043.28
4147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 1NS 2 SE C5= 11033.58
4147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 2NS 4 HS SJ+2 68091.48
5144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 3NS 6 SS S6= 98096.66
5144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 4NS 2 SN D4= 11050.74
6145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 5NS 3 SxW HA-3 50065.81
6145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 6NS 2 HN C5= 11084.93
7142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 7NS 4 HS DJ= 62061.76
7142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 8NS 5 DxE SA-2 3005.15
8143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 9NS 3 HE D9-1 10056.99
8143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 10NS 3 NTS D3= 60092.22
9141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 11NS 2 SN S4+3 20071.85
9141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 12NS 2 SN HA= 11072.59
10138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 13NS 4 CS SK= 13029.11
10138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 14NS 2 SN S2+1 14091.41
11139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 15EW 3 HE SQ+1 17040.00
11139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 16EW 3 SN S8-1 5037.78
12136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 17EW 4 SW DQ-1 5056.30
12136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 18EW 3 DW SJ= 11087.78
13137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 19EW 2 NTS HJ+1 1506.99
13137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 20EW 1 NTW S4= 9059.19
14152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 21EW 3 DxN S6-4 1100100.00
14152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 22EW 6 SN CK= 98060.66
15151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 23EW 6 SS C2+1 146035.66
15151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 24EW 3 DW H5= 11058.89
 +/-
 WYNIK56.96
 MIEJSCE46