Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 129: J. Barczyk - A. Jurkiewicz, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 17NS 4 SE D3= 4201.50
1145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 18NS 3 DE SJ-1 5040.00
2142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 19NS 3 NTN S8-2 1008.46
2142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 20NS 2 SN C8= 11080.15
3143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 21NS 3 CE D3-3 15099.26
3143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 22NS 6 SS CK= 98039.34
4140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 23NS 4 SN D6+3 71018.38
4140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 24NS 4 CN SA-6 3003.34
5141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 25NS 2 CS DQ+1 11060.66
5141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 26NS 5 NTN C2+1 69027.57
6138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 27NS 6 HE D8= 98017.31
6138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 28NS 4 HN S3= 62051.91
7139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 29NS 4 SS HQ+1 65092.91
7139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 30NS 4 SW H2+1 45037.87
8136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 31NS 2 SE D3= 11075.18
8136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 32NS 3 NTW S3-2 20097.01
9152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 1NS 2 SE C6= 11033.58
9152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 2NS 4 HN SJ+1 65060.00
10151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 3NS 4 SS DJ+1 45047.41
10151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 4NS 2 SN H4= 11050.74
11148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 5EW 2 HN DA+2 17060.66
11148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 6EW 3 DE H3-2 2002.57
12149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 7EW 4 HN D3+2 6800.00
12149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 8EW 4 SN HT+2 48018.75
13146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 9EW 1 NTN S7-1 5071.69
13146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 10EW 3 NTN DT= 6007.78
14147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 11EW 2 HN DQ+2 17066.67
14147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 12EW 4 SN HK-2 20070.00
15144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 13EW 2 SW S3+1 14093.65
15144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 14EW 3 DN HA= 11032.46
 +/-
 WYNIK45.56
 MIEJSCE210