Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 128: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 15NS 5 DE DT= 40040.00
1142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 16NS 4 SxN HA-2 3001.48
2143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 17NS 4 DN S2-1 5032.09
2143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 18NS 4 DxE SJ-2 30098.15
3140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 19NS 1 NTN S8+1 12071.69
3140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 20NS 2 HN CA-1 10021.32
4141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 21NS 4 HE DQ-2 10092.65
4141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 22NS 6 SN CK= 98039.34
5138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 23NS 6 DN S6+1 139038.97
5138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 24NS 3 DE C7= 11041.11
6139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 25NS 2 CN C6+2 13080.88
6139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 26NS 4 NTN S5+2 69027.57
7136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 27NS 4 HE D9+2 48057.51
7136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 28NS 4 HN S6= 62051.91
8137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 29NS 4 SN HQ-1 10036.01
8137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 30NS 4 SE D9+1 45037.87
9151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 31NS 4 HE D2= 4203.23
9151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 32NS 4 DE C3= 13026.50
10148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 1NS 2 SE C5-2 10089.92
10148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 2NS 4 HN SJ+1 65060.00
11149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 3EW 4 SxN DJ+2 7906.67
11149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 4EW 3 SN H4-1 10083.46
12146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 5EW 3 SxE HA-2 30042.65
12146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 6EW 2 HN D8-2 10070.59
13147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 7EW 4 HN DJ= 62038.24
13147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 8EW 4 HE CK-1 5098.53
14144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 9EW 2 SE HK+1 14095.22
14144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 10EW 3 NTN DT-1 10056.67
15145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 11EW 4 SN S3= 4207.78
15145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 12EW 4 SN C4-2 20070.00
 +/-
 WYNIK50.60
 MIEJSCE135