Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 123: T. Garbacik - W. Kalita, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 5NS 4 HS S6= 62079.04
1139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 6NS 2 CS HQ= 9071.69
2136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 7NS 5 HS CA-1 10024.63
2136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 8NS 4 SN H6+1 45038.60
3137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 9NS 3 HW D3-2 20097.79
3137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 10NS 1 NTN D9+2 15075.18
4152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 11NS 2 SN DA+2 17033.33
4152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 12NS 3 NTN HK-1 10049.26
5151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 13NS 3 SxW C7-1 20070.15
5151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 14NS 2 NTS HK-1 5032.84
6148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 15NS 3 HE SQ+1 17060.00
6148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 16NS 3 SN H6-1 5062.22
7149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 17NS 4 SE DT= 4201.50
7149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 18NS 2 HN DJ= 11068.89
8146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 19NS 1 NTN S6= 9047.43
8146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 20NS 1 NTW S4-1 10066.91
9144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 21NS 3 DN S6-1 10068.01
9144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 22NS 3 SS CK+3 23010.66
10145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 23NS 6 SS H6+1 146064.34
10145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 24NS 1 NTW C6= 9075.55
11142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 25EW 2 CS C6= 9056.99
11142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 26EW 4 NTN HJ+2 69072.43
12143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 27EW 3 NTE C8+2 46024.82
12143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 28EW 3 NTS DQ+2 6602.18
13140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 29EW 4 SS HQ-2 20080.78
13140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 30EW 4 SW C7+1 45062.13
14141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 31EW 2 SW CA-2 10010.43
14141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 32EW 4 DE C5-1 10029.85
15138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 1EW 2 SE S6+1 14091.79
15138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 2EW 4 SE HA-2 10096.29
 +/-
 WYNIK54.19
 MIEJSCE76