Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 122: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 3NS 6 SN H8-1 503.71
1136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 4NS 2 SN H4-1 10016.54
2137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 5NS 3 HS S7+2 20048.53
2137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 6NS 1 SS DA-2 10029.41
3152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 7NS 4 HN CT+1 65091.91
3152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 8NS 4 SN DA+1 45038.60
4151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 9NS 3 DN H9= 11060.66
4151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 10NS 2 SW DA+1 14021.48
5148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 11NS 3 NTW SQ-3 15012.22
5148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 12NS 4 SS C4-4 40010.74
6149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 13NS 3 SW C7= 1406.35
6149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 14NS 3 NTS HK-2 10017.17
7146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 15NS 2 HE SQ+2 17060.00
7146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 16NS 4 SN H7-2 10026.30
8147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 17NS 4 SE D7-1 5043.28
8147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 18NS 3 HN D8-2 2003.71
9145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 19NS 1 NTN S8+1 12071.69
9145: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 20NS 1 NTW D7+1 12010.29
10142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 21NS 3 SW DQ-1 5077.21
10142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 22NS 5 DS CQ+2 44011.76
11143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 23EW 4 SN D4+3 71081.62
11143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 24EW 3 CE H5-1 5010.37
12140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 25EW 3 CS C6= 11039.34
12140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 26EW 3 NTN H4+3 69072.43
13141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 27EW 4 HE D9+3 51064.14
13141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 28EW 4 HN S6+1 65011.75
14138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 29EW 4 SS CA-1 10063.99
14138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 30EW 6 SxW HA-1 1001.50
15139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 31EW 6 HxW CA-3 5003.23
15139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 32EW 4 SS CA-1 5046.64
 +/-
 WYNIK35.22
 MIEJSCE282