Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyniki z 20 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 121: J. Gładysz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 1NS 2 SE C3= 11033.58
1137: P. Radzikowski - P. Stopa, 22.0, MP 2NS 3 HS SJ+2 20012.22
2152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 3NS 6 SS DJ+1 1010100.00
2152: M. Lankosz - S. Urbanowski, 16.0, MP 4NS 2 SN CA= 11050.74
3151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 5NS 2 SW C3-2 10020.59
3151: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 6NS 1 NTN C5-1 5052.94
4148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 7NS 4 HS DJ-1 10024.63
4148: A. Shindler - D. Rajtar, 2.5, MP 8NS 4 SN HT+1 45038.60
5149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 9NS 1 NTS H6+4 21098.53
5149: M. Kwiecińska-Wilk - S. Mierzwa, 11.0, MP 10NS 3 SW DA= 14021.48
6146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 11NS 3 SN S7+1 17033.33
6146: J. Stasica - K. Chłobowski, 24.0, MP 12NS 3 DE CA= 11040.37
7147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 13NS 4 DN S8+2 17062.31
7147: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 14NS 3 SS HK-2 10017.17
8144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 15NS 4 HE SQ= 42019.63
8144: Z. Pierzynka - M. Praszałowicz, 5.0, MP 16NS 4 SN DK-2 10026.30
9142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 17NS 3 SW DK= 14019.78
9142: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 18NS 3 DW SJ= 11012.22
10143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 19NS 3 NTS S8-2 1008.46
10143: P. Skałacki - J. Skuciński, 12.0, MP 20NS 2 CW HJ= 9040.81
11140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 21EW 3 HW DQ+1 17061.40
11140: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 22EW 6 SS CK+1 101031.99
12141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 23EW 6 SS H7+1 146035.66
12141: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 24EW 3 DE ST= 11058.89
13138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 25EW 1 SS DQ= 8066.18
13138: A. Talaczek - R. Cieślik, 4.5, MP 26EW 6 NTS C2= 144025.37
14139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 27EW 5 CxS HA-4 80069.88
14139: W. Rybka - M. Wilczyński, 8.0, MP 28EW 4 HN S6+1 65011.75
15136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 29EW 4 SS DJ-3 30090.11
15136: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 30EW 4 SW H4= 42032.28
 +/-
 WYNIK40.57
 MIEJSCE262