Turniej na maksy

Wtorek, 13 czerwca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 84: A. Dobkowicz - R. Jarmużewski, 8.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
186: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 9NS 4 HN CQ= 42068.48
186: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 10NS 4 HW CA= 62033.34
275: J. Lech - J. Maciejak, 6.5, PM 7EW 2 SN HK= 11023.91
275: J. Lech - J. Maciejak, 6.5, PM 8EW 3 DE CA+1 13065.22
381: J. Buszman - T. Górkiewicz, 4.0, PM 21EW 3 CS SK+1 1304.35
381: J. Buszman - T. Górkiewicz, 4.0, PM 22EW 2 HS C8-2 10068.48
476: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 13NS 3 SE CA-1 10015.22
476: Z. Kamiński - T. Tarasiuk, 5.5, PM 14NS 4 S xS HA-3 50025.15
580: P. Dybowski - R. Krawczyk, 9.0, PM 23EW 2 NTS DJ-3 30093.48
580: P. Dybowski - R. Krawczyk, 9.0, PM 24EW 3 NT xE SQ-2 3000.00
687: J. Idczak - J. Terlecki, 12.0, PM 27NS 4 HW DA= 42012.24
687: J. Idczak - J. Terlecki, 12.0, PM 28NS 4 HE C7+1 45071.89
783: J. Kamiński - Z. Mikołajczyk, 8.0, PM 15EW 5 D xS H4+1 9507.61
783: J. Kamiński - Z. Mikołajczyk, 8.0, PM 16EW 2 H xW SQ-4 11000.00
885: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 17NS 5 D xE D3-2 30020.65
885: A. Kąca - A. Rutkiewicz, 7.0, PM 18NS 1 NTS S6+2 15086.96
988: J. Maciejewski - J. Pęski, 14.0, PM 3NS 2 SE CJ-1 1007.80
988: J. Maciejewski - J. Pęski, 14.0, PM 4NS 3 SE C2-1 10076.09
1090: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 19EW 3 NTW H4+3 69067.39
1090: E. Stukan - M. Szymborski, 5.0, PM 20EW 1 HW D7+2 14058.70
1179: C. Pertkiewicz - Z. Walczyński, 9.0, PM 25NS 3 NTS C2-2 10014.13
1179: C. Pertkiewicz - Z. Walczyński, 9.0, PM 26NS 4 SS DJ-1 10021.74
1278: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 1EW 3 DS CQ-3 15089.98
1278: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 2EW 1 NTS H6-1 10056.52
1382: M. Boros - J. Klapkowski, 12.0, PM 5EW 3 SE C5+1 17056.52
1382: M. Boros - J. Klapkowski, 12.0, PM 6EW 1 NTN S3+1 12040.22
 +/-
 WYNIK41.77
 MIEJSCE88