Turniej na maksy

Wtorek, 13 czerwca 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 46: J. Pęcherzewska - L. Pęcherzewski, 9.0, MA/LD, MA/65

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
148: L. Łuniewski - D. Krupnik, 17.0, LD/MA 7NS 3 DN HA-2 20036.96
148: L. Łuniewski - D. Krupnik, 17.0, LD/MA 8NS 2 NTW C3+1 1506.52
148: L. Łuniewski - D. Krupnik, 17.0, LD/MA 9NS 4 C xE HA-3 80096.74
243: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 19NS 3 NTE H2+2 66067.39
243: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 20NS 3 C xN H3-1 2003.26
243: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 21NS 2 SW CJ+2 17055.43
450: P. Nowicki - L. Szeląg, 10.0, LD 4NS 3 D xS CA-3 8000.00
450: P. Nowicki - L. Szeląg, 10.0, LD 5NS 6 SE C5-2 10080.43
450: P. Nowicki - L. Szeląg, 10.0, LD 6NS 1 NTN S3+1 12059.78
549: A. Amrozy - B. Krzewski, 12.0, LD 28EW 4 HE S3+2 48068.25
549: A. Amrozy - B. Krzewski, 12.0, LD 29EW 4 H xE H3-1 20024.46
549: A. Amrozy - B. Krzewski, 12.0, LD 30EW 4 HW D4-1 5030.84
652: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 16EW 2 SS HA+4 23064.13
652: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 17EW 4 HS DA+2 48041.30
652: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 18EW 1 NTN C3= 9047.83
745: M. Maszenda - K. Wośkowiak, 7.5, MA 10NS 4 HW CA= 62033.34
745: M. Maszenda - K. Wośkowiak, 7.5, MA 11NS 4 S xN HK-2 30011.96
745: M. Maszenda - K. Wośkowiak, 7.5, MA 12NS 3 HW S10-1 5072.83
847: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 13EW 5 DN H6-1 10093.48
847: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 14EW 5 D xW S5+1 65084.52
847: E. Gardzińska - W. Gardziński, 3.5, MA 15EW 5 DS SA= 60069.57
944: M. Wiącek - J. Szczygieł, 16.0, MA 1EW 3 NTS D5-2 10071.10
944: M. Wiącek - J. Szczygieł, 16.0, MA 2EW 3 NTS H4-1 10056.52
944: M. Wiącek - J. Szczygieł, 16.0, MA 3EW 1 NT xE C5-3 8000.02
1042: J. Maszenda - T. Gawroński, 6.5, MA 22EW 4 S xS D4-2 30097.83
1042: J. Maszenda - T. Gawroński, 6.5, MA 23EW 3 SN D5-1 10055.43
1042: J. Maszenda - T. Gawroński, 6.5, MA 24EW 3 NTE H6+2 46077.17
 +/-
 WYNIK52.11
 MIEJSCE35