Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pklpdf
7426Ewa Kwiecień
Jerzy Michałek
3.0
21.0
MP
SL
MP/4063.87881460
15438Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
9.0
MPMP/4062.39721420
28408Zbigniew Przeginiak
Jan Skuciński
4.0
5.0
MPMP/4060.98461355
91430Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MPMP/4057.231123
142433Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
21.0
12.0
SL
MP
MP/4055.34970
151427Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4055.19943
161424Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4054.96913
177419Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
3.0
MPMP/4054.57865
220429Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4053.57736
221425Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4053.54733
228428Jerzy Jeleń
Michał Omielski
2.0
0.0
MPMP/4053.32712
232418Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4053.21700
256411Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4052.57628
283416Ryszard Cieślik
Jerzy Pasich
2.5
7.0
MPMP/4051.81547
289409Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4051.62529
302432Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MPMP/4051.30490
303405Hanna Leskiewicz-Łazarska
Józef Gładysz
3.0
5.0
MPMP/4051.30487
312413Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MPMP/4051.04460
349423Piotr Radzikowski
Jacek Herman
9.0
11.0
MPMP/4050.27349
373420Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/4049.69325
384435Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4049.05314
388415Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4048.95310
393437Kazimierz Dziadkowiec
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/4048.88305
439417Marek Orłowicz
Adam Matyasik
2.5
7.0
MPMP/4047.95259
441410Barbara Batkiewicz
Maria Krasowska
9.0
4.0
MPMP/4047.90257
465422Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MPMP/4047.42233
485406Halina Święch
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/4046.56213
573414Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4044.06125
630431Leszek Ochał
Andrzej Wójcik
2.5
3.0
MPMP/4041.6168
650436Bartosz Żbik
Aron Shindler
1.0
1.0
MPMP/4040.1248
660421Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.0
MPMP/4038.9838
669407Zdzisław Burda
Józef Barczyk
1.0
7.0
MPMP/4038.5729
675412Barbara Lesiecka
Anna Bułat
7.0
2.5
MPMP/4037.4623
689434Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Andrzej Majkowski
2.0
1.0
MP
PM
MP/4035.129

Statystyka ośrodków...