Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 714: W. Lange - W. Sirman, 0.0, NZ, ZP/255

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1706: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.0, ZP 19NS 4 SS DA= 42072.17
1706: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.0, ZP 20NS 3 HE CJ+2 20069.57
1706: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.0, ZP 21NS 4 SN S2+1 65082.42
2707: R. Jankowski - C. Niewadził, 0.0, ZP/NZ 22NS 3 DE S9+1 13065.80
2707: R. Jankowski - C. Niewadził, 0.0, ZP/NZ 23NS 3 DN HJ+2 15070.21
2707: R. Jankowski - C. Niewadził, 0.0, ZP/NZ 24NS 4 SxS H9-2 30069.44
3708: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP 25NS 4 SE D5-2 20089.09
3708: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP 26NS 2 HW CA-1 10015.81
3708: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP 27NS 4 CN HA-2 10035.06
3709: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 28NS 4 SW H4= 42071.08
3709: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 29NS 2 SE DA-3 30093.07
3709: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 30NS 1 HW C4-1 5027.93
3710: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 31NS 3 SW DA= 14031.39
3710: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 32NS 3 NTE S9+2 66018.66
3710: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 33NS 3 NTE C2-2 10099.95
4711: J. Tymińska - R. Borowski, 0.0, NZ 1NS 2 HN S5+1 14059.54
4711: J. Tymińska - R. Borowski, 0.0, NZ 2NS 2 SS DK+1 14080.43
4711: J. Tymińska - R. Borowski, 0.0, NZ 3NS 4 HW C4-1 10074.61
5701: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 4NS 3 NTS C7+1 63073.23
5701: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 5NS 4 SW D8-1 5079.97
5701: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 6NS 4 HS S4+2 48058.26
6702: T. Izydorek - A. Jabłoński, 9.0, ZP 7NS 3 DS S4= 11038.80
6702: T. Izydorek - A. Jabłoński, 9.0, ZP 8NS 4 HN CT-2 10011.04
6702: T. Izydorek - A. Jabłoński, 9.0, ZP 9NS 5 SxW HA-1 20031.85
7703: F. Wnęk - J. Świętoń, 2.0, ZP/NZ 10NS 2 HE S9+1 14068.65
7703: F. Wnęk - J. Świętoń, 2.0, ZP/NZ 11NS 3 NTE S3= 40031.00
7703: F. Wnęk - J. Świętoń, 2.0, ZP/NZ 12NS 6 NTW DJ+1 10201.53
8704: W. Grzegorczyk - R. Soroko, 0.0, NZ 13NS 3 NTS DJ-1 10057.56
8704: W. Grzegorczyk - R. Soroko, 0.0, NZ 14NS 4 HW SQ-1 5057.65
8704: W. Grzegorczyk - R. Soroko, 0.0, NZ 15NS 2 DW SJ+1 11073.01
 +/-
 WYNIK56.96
 MIEJSCE100