Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 551: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2539: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM 16EW 3 NTS C2= 40076.76
2539: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM 17EW 4 SxS H6-1 10094.05
2539: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM 18EW 1 NTE H4= 9056.88
3538: L. Krutelewicz - Z. Cimaszkiewicz, 7.0, WM 22EW 3 NTW S2-1 10022.70
3538: L. Krutelewicz - Z. Cimaszkiewicz, 7.0, WM 23EW 3 NTN HJ-1 10066.82
3538: L. Krutelewicz - Z. Cimaszkiewicz, 7.0, WM 24EW 4 SxS H8-3 50093.36
4558: P. Turlejski - L. Skwarżyński, 5.5, WM 28EW 4 SW SJ+1 45064.92
4558: P. Turlejski - L. Skwarżyński, 5.5, WM 29EW 1 NTS D8= 9055.08
4558: P. Turlejski - L. Skwarżyński, 5.5, WM 30EW 1 NTE SQ-2 10052.16
5547: Z. Duk - J. Malinowski, 8.0, WM 1EW 2 HN S5+1 14040.46
5547: Z. Duk - J. Malinowski, 8.0, WM 2EW 3 SxS DA= 7301.09
5547: Z. Duk - J. Malinowski, 8.0, WM 3EW 4 HW C4= 62086.46
6546: J. Kowalczyk - Z. Zemanowicz, 14.0, WM 7EW 3 NTN H6= 60025.61
6546: J. Kowalczyk - Z. Zemanowicz, 14.0, WM 8EW 4 HN CT-2 10088.96
6546: J. Kowalczyk - Z. Zemanowicz, 14.0, WM 9EW 4 SxW H8+1 990100.00
7545: M. Doroszuk - J. Wróblewski, 18.0, WM 13EW 3 NTS DJ-2 20079.63
7545: M. Doroszuk - J. Wróblewski, 18.0, WM 14EW 4 HW SQ-1 5042.35
7545: M. Doroszuk - J. Wróblewski, 18.0, WM 15EW 2 CS SK= 903.68
8544: A. Gudecka - L. Ostrowski, 3.5, WM 19NS 4 SS H2= 42072.17
8544: A. Gudecka - L. Ostrowski, 3.5, WM 20NS 2 HW CA+3 20069.57
8544: A. Gudecka - L. Ostrowski, 3.5, WM 21NS 4 SS HA+2 68094.95
9537: E. Reczuga - J. Rogowski, 25.0, WM 25NS 4 SE D5= 62020.76
9537: E. Reczuga - J. Rogowski, 25.0, WM 26NS 2 HE DQ-2 20069.45
9537: E. Reczuga - J. Rogowski, 25.0, WM 27NS 3 HW CA= 14019.97
10542: J. Biała - M. Zaleski, 2.0, WM/NZ 31NS 3 SW H5+1 17020.03
10542: J. Biała - M. Zaleski, 2.0, WM/NZ 32NS 4 SE S8-1 10096.43
10542: J. Biała - M. Zaleski, 2.0, WM/NZ 33NS 4 HE SK+2 48013.30
11541: A. Dryhynycz - T. Stopierzyński, 5.5, WM 4NS 3 NTS SA+1 63073.23
11541: A. Dryhynycz - T. Stopierzyński, 5.5, WM 5NS 4 SW C7-1 5079.97
11541: A. Dryhynycz - T. Stopierzyński, 5.5, WM 6NS 4 HS H3= 42018.04
 +/-
 WYNIK56.63
 MIEJSCE108