Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 490: L. Szkudlarek - K. Gralak, 27.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1500: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 1EW 2 SE HA= 11098.61
1500: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 2EW 4 HW SA+1 45091.77
1500: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 3EW 3 HW D7+2 20072.46
2502: K. Dominiak - W. Kaliński, 21.0, PM 7EW 3 NTN S8= 60025.61
2502: K. Dominiak - W. Kaliński, 21.0, PM 8EW 3 NTxN CT-1 10088.96
2502: K. Dominiak - W. Kaliński, 21.0, PM 9EW 4 SW D5= 62097.23
3504: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 13EW 3 NTS ST-1 10042.44
3504: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 14EW 4 HW SQ-1 5042.35
3504: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 15EW 1 HW D2+3 17090.49
4487: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 19EW 4 SS H2= 42027.83
4487: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 20EW 4 HE CJ= 62050.31
4487: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 21EW 4 HW CA-1 5086.54
5486: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 25EW 6 SxE SA-3 8000.61
5486: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 26EW 2 HW D7-2 20030.55
5486: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 27EW 2 SS C8+2 1707.93
6485: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM 31EW 4 DS H6= 13020.81
6485: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM 32EW 4 SE C2+1 65067.24
6485: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM 33EW 3 CxS C3-2 3004.54
7484: K. Omernik - K. Łaciak, 22.0, PM 4EW 2 NTS SA+2 18063.08
7484: K. Omernik - K. Łaciak, 22.0, PM 5EW 4 SW D4-1 5020.03
7484: K. Omernik - K. Łaciak, 22.0, PM 6EW 4 HS HT+1 45067.74
8483: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 10NS 2 HW H2= 11075.99
8483: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 11NS 3 SxN HQ-2 30038.75
8483: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 12NS 4 SW H9+2 48078.13
9482: J. Piotrowski - S. Szejko, 19.0, PM 16NS 3 NTN H4+3 49086.70
9482: J. Piotrowski - S. Szejko, 19.0, PM 17NS 4 SxS H6-1 1005.95
9482: J. Piotrowski - S. Szejko, 19.0, PM 18NS 4 HE C9-1 5065.90
10481: J. Wieczorek - A. Waleśkiewicz, 9.0, PM 22NS 3 NTE C2-1 10077.30
10481: J. Wieczorek - A. Waleśkiewicz, 9.0, PM 23NS 3 NTN HJ-1 10033.18
10481: J. Wieczorek - A. Waleśkiewicz, 9.0, PM 24NS 4 SS H8-2 10089.20
 +/-
 WYNIK54.94
 MIEJSCE162