Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 474: Z. Rychły - S. Bubka, 4.5, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1475: K. Zelga - R. Konopka, 23.0, PM 6EW 48041.74
1475: K. Zelga - R. Konopka, 23.0, PM 7EW 20090.49
1475: K. Zelga - R. Konopka, 23.0, PM 8EW 5064.57
1475: K. Zelga - R. Konopka, 23.0, PM 9EW 40051.38
1475: K. Zelga - R. Konopka, 23.0, PM 10EW 137099.69
2472: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 21NS 1009.02
2472: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 22NS 63015.95
2472: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 23NS 10033.18
2472: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 24NS 30069.44
2472: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 25NS 14055.76
2476: A. Wójcik - B. Falkowska, 5.5, OP/PM 30EW 2008.64
2476: A. Wójcik - B. Falkowska, 5.5, OP/PM 31EW 20084.48
2476: A. Wójcik - B. Falkowska, 5.5, OP/PM 32EW 68092.71
2476: A. Wójcik - B. Falkowska, 5.5, OP/PM 33EW 48086.70
3478: M. Tomczewska - G. Zborowski, 12.0, PM 16EW 46037.00
3478: M. Tomczewska - G. Zborowski, 12.0, PM 17EW 17020.88
3478: M. Tomczewska - G. Zborowski, 12.0, PM 18EW 40086.08
3478: M. Tomczewska - G. Zborowski, 12.0, PM 19EW 42027.83
3478: M. Tomczewska - G. Zborowski, 12.0, PM 20EW 65073.85
4473: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 1NS 17085.54
4473: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 2NS 14044.88
4473: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 3NS 10074.61
4473: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 4NS 17026.46
4473: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 5NS 14031.35
4471: R. Kmiecik - K. Drobiniak, 8.0, PM 11EW 43084.50
4471: R. Kmiecik - K. Drobiniak, 8.0, PM 12EW 51057.49
4471: R. Kmiecik - K. Drobiniak, 8.0, PM 13EW 10042.44
4471: R. Kmiecik - K. Drobiniak, 8.0, PM 14EW 5042.35
4471: R. Kmiecik - K. Drobiniak, 8.0, PM 15EW 14063.19
 +/-
 WYNIK55.25
 MIEJSCE147