Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 469: J. Paja - M. Pietraszek, 25.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1458: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 13EW 5 C xN SK-2 50098.76
1458: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 14EW 4 HW SQ-1 5042.35
1458: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 15EW 2 SW HQ= 11026.99
2459: B. Ferenc - Z. Czarnecki, 13.5, PK 16EW 3 NTN C10+1 43060.24
2459: B. Ferenc - Z. Czarnecki, 13.5, PK 17EW 4 S xN H6-1 10094.05
2459: B. Ferenc - Z. Czarnecki, 13.5, PK 18EW 4 HW D6-1 5034.10
3460: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 19EW 4 SS DA= 42027.83
3460: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 20EW 4 H xE CJ+1 99097.55
3460: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 21EW 4 SN S5= 62045.26
4461: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 22EW 3 NTE D2-1 10022.70
4461: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 23EW 3 NTN H7-1 10066.82
4461: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 24EW 4 HE SK+2 48065.74
5462: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 25EW 4 SE CA-1 10029.85
5462: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 26EW 2 HW D6-2 20030.55
5462: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 27EW 2 HW S10+1 14080.03
6463: J. Wrona - W. Kaszuba, 8.0, PK 28EW 4 SW H4= 42028.92
6463: J. Wrona - W. Kaszuba, 8.0, PK 29EW 1 NTS D5= 9055.08
6463: J. Wrona - W. Kaszuba, 8.0, PK 30EW 2 HW C6-2 10052.16
7464: H. Łazarska - A. Kulasa, 5.0, PK 31EW 3 SW H3= 14068.61
7464: H. Łazarska - A. Kulasa, 5.0, PK 32EW 4 SE C3+2 68092.71
7464: H. Łazarska - A. Kulasa, 5.0, PK 33EW 4 HE D9+1 45064.68
8465: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 1EW 1 HN D9+2 14040.46
8465: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 2EW 3 SS DA= 14019.57
8465: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 3EW 3 HW C4+1 17068.77
9466: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 4EW 2 NTS C8+2 18063.08
9466: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 5EW 2 SW C7+1 14068.65
9466: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 6EW 4 HS CA+1 45067.74
10467: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 7EW 3 NTS S6= 60025.61
10467: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 8EW 6 HN C10-2 10088.96
10467: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 9EW 5 H xN SK-4 80099.38
11457: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, PK 10EW 3 NTW C2+1 63082.87
11457: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, PK 11EW 5 D xW SA= 55098.33
11457: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, PK 12EW 4 SE HA+2 48021.87
 +/-
 WYNIK58.49
 MIEJSCE63