Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 438: P. Stopa - M. Kołton, 22.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 31EW 4 DS H6= 13020.81
1421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 32EW 3 NTE S4+1 63050.39
2420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 1EW 3 HN D9-1 5079.54
2420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 2EW 4 HE C8= 42084.31
3405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 5EW 2 SW C7+1 14068.65
3405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 6EW 4 HS DJ+2 48041.74
4406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 9EW 5 DS CA= 40051.38
4406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 10EW 1 HxN C6-2 50057.49
5407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 13EW 3 NTN DJ-2 20079.63
5407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 14EW 4 HE SQ= 42095.41
6408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 17EW 4 CW S5-3 15029.88
6408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 18EW 2 SW DA+2 17079.51
7409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 21EW 4 SN S6= 62045.26
7409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 22EW 3 NTW H8+1 63084.05
8410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 25EW 4 CW D2+1 15049.85
8410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 26EW 2 SN H2= 11071.88
9411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 29EW 3 CN SK-2 20092.00
9411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 30EW 2 HS S3-1 5084.41
10412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 33EW 4 HE C4+1 45064.68
11413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 3NS 4 HW C4-1 10074.61
11413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 4NS 2 HS C6+2 17026.46
12414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 7NS 3 NTN S7+1 63092.79
12414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 8NS 3 NTN D5-1 5035.43
13415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 11NS 4 HE S3+1 4508.66
13415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 12NS 4 SW CQ+2 48078.13
14416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 15NS 2 SW C6+2 1709.51
14416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 16NS 3 NTN H4+3 49086.70
15417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 19NS 4 SS H2= 42072.17
15417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 20NS 4 HE CJ-1 10092.51
16418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 23NS 3 DS HA= 11056.64
16418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 24NS 4 SxS H9-2 30069.44
 +/-
 WYNIK62.39
 MIEJSCE15