Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 435: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP EW 5 CW D6= 60065.91
1417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP EW 3 HW CK-2 20030.55
2418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP EW 2 NTE DA-4 4003.39
2418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP EW 1 NTE SQ-1 5072.07
3419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP EW 4 HE SK+1 45064.68
4421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP EW 4 HW C4= 62086.46
4421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP EW 2 DS SA+2 13089.69
5420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP EW 4 DS C5-1 10076.07
5420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP EW 4 HN CT-2 10088.96
6405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP EW 3 NTW S6-1 509.42
6405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP EW 3 NTW HT+3 49043.12
7406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP EW 1 HW SJ+1 11026.99
7406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP EW 3 NTN H4+2 46037.00
8407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP EW 4 SS DA= 42027.83
8407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP EW 4 HE CT= 62050.31
9408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP EW 4 HxE DA-3 8002.63
9408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP EW 4 SxS HQ-2 30030.56
10409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP EW 3 HW CK= 14080.03
10409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP EW 3 NTW SJ= 40015.54
11410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP NS 4 SE C3-1 5057.44
11410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP NS 3 NTE D4+2 66018.66
12411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 1 NTN S5+1 12039.08
12411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 3 SS DA= 14080.43
13412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP NS 2 SW C8+1 14031.35
13412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP NS 4 HS DJ+2 48058.26
14413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP NS 5 DxS CA= 55091.23
14413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP NS 6 CE HQ-1 10087.00
15414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP NS 3 NTN ST-1 10057.56
15414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP NS 4 HE SQ-1 5057.65
16415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP NS 3 HE HJ-2 10032.62
16415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP NS 4 SW HT= 4208.11
 +/-
 WYNIK49.05
 MIEJSCE384