Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 434: I. Gronkiewicz-Marcisz - A. Majkowski, 3.0, MP/PM, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP EW 4 CN C8+1 15014.63
1418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP EW 4 SW H5= 42028.92
2419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP EW 5 SxW DA-2 3007.49
2419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP EW 3 NTE D4+1 63050.39
3421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP EW 2 HN D9= 11063.85
3421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP EW 2 HE HA+1 14055.12
4420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP EW 4 SW C7-1 5020.03
4420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP EW 4 HS DJ+2 48041.74
5405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP EW 3 NTS CK+2 46018.62
5405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP EW 3 NTW D6+2 66093.42
6406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP EW 3 NTS DJ-1 10042.44
6406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP EW 4 HW SQ-1 5042.35
7407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP EW 3 SS S7= 14046.49
7407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP EW 3 NTE D2-1 5034.10
8408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP EW 4 SN HA+1 65017.58
8408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP EW 6 NTxW H8-2 5002.76
9409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP EW 5 HE D5-3 3002.12
9409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP EW 2 HW CK-2 20030.55
10410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP EW 2 SE DA-3 3006.93
10410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP EW 3 HE C8-3 15017.75
11411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 4 HE SK+2 48013.30
12412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP NS 4 HE D2= 62013.54
12412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP NS 3 NTS SK+1 63073.23
13413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP NS 3 NTN S8= 60074.39
13413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP NS 4 HN CT-1 5035.43
14414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP NS 5 DxxE SA-1 20099.85
14414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP NS 6 SE DJ+1 10105.66
15415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP NS 2 HW SJ+1 14036.81
15415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP NS 3 NTN S8+1 43039.76
16416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP NS 5 DxS SA-5 11000.00
16416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP NS 5 DxS H2-2 50059.33
 +/-
 WYNIK35.12
 MIEJSCE689