Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 430: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 19EW 4 SN DA= 42027.83
1414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 20EW 4 HE CJ+1 65073.85
2415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 23EW 3 NTN HA= 60015.74
2415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 24EW 5 HE SK+1 48065.74
3416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 27EW 4 HxW CA= 590100.00
3416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 28EW 4 SW S9+1 45064.92
4417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 31EW 3 SW D5-1 5042.56
4417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 32EW 3 NTE S8+2 66081.34
5418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 1EW 4 HN D9-1 5079.54
5418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 2EW 3 SS DK-1 10046.27
6419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 5EW 3 NTE CK-2 1004.28
6419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 6EW 3 NTN D5+3 49018.66
7421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 9EW 5 DS CK= 40051.38
7421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 10EW 5 CE D2= 60065.14
8420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 13EW 3 NTS ST-1 10042.44
8420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 14EW 4 HW SQ-1 5042.35
9405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 17EW 4 HE SK-3 15029.88
9405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 18EW 4 HW DA-2 1006.12
10406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 21EW 4 SN S2= 62045.26
10406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 22EW 3 NTW S4+1 63084.05
11407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 25NS 4 SE D5-1 10070.15
11407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 26NS 3 HE D7-3 30089.51
12408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 29NS 2 DS S8= 9044.92
12408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 30NS 2 CS H6= 9037.66
13409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 33NS 4 HE D3= 42072.43
14410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 3NS 4 HW D2-1 10074.61
14410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 4NS 3 NTS C7+1 63073.23
15411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 7NS 3 NTN S9= 60074.39
15411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 8NS 4 HN CT= 42081.29
16412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 11NS 3 NTW S6-1 5090.58
16412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 12NS 4 SE HA+2 48078.13
 +/-
 WYNIK57.23
 MIEJSCE91