Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 429: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 13EW 3 NTS ST-1 10042.44
1411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 14EW 4 HW SQ-1 5042.35
2412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 17EW 3 SS H6= 14046.49
2412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 18EW 1 NTE S4+3 18081.96
3413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 21EW 5 CN S2-1 10090.98
3413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 22EW 3 NTW H8+1 63084.05
4414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 25EW 4 CE D2+1 15049.85
4414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 26EW 091.64
5415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 29EW 2 DS S7= 9055.08
5415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 30EW 2 HxW DK-3 5002.63
6416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 33EW 4 HE D3= 42027.57
7417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 3EW 4 HW C4-1 10025.39
7417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 4EW 4 HN D2= 62043.23
8418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 7EW 2 DS C6+1 11061.20
8418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 8EW 4 HN CT= 42018.71
9419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 11EW 2 NTE D6+1 15042.25
9419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 12EW 4 SW DJ+3 51057.49
10421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 15EW 2 HW SJ+2 17090.49
10421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 16EW 3 NTN S8+1 43060.24
11420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 19NS 2 NTS D4+1 15041.44
11420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 20NS 4 SxS D9-1 20069.57
12405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 23NS 1 SxW DJ-2 50076.70
12405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 24NS 4 SxS H8-2 30069.44
13406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 27NS 4 CN HA-1 5044.97
13406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 28NS 4 SW SJ= 42071.08
14407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 31NS 2 NTN HJ-1 10047.06
14407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 32NS 3 NTE D6+1 63049.61
15408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 1NS 3 HN C4= 14059.54
15408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 2NS 4 SS DA-1 10053.73
16409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 5NS 3 SW C6= 14031.35
16409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 6NS 4 HS CA+1 45032.26
 +/-
 WYNIK53.57
 MIEJSCE220