Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 428: J. Jeleń - M. Omielski, 2.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 15EW 1 HE C9+3 17090.49
1412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 16EW 3 NTN H4+2 46037.00
2413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 19EW 4 SS H2= 42027.83
2413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 20EW 4 HW SK= 62050.31
3414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 23EW 3 DN D2+1 13034.26
3414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 24EW 5 HxE SA+1 75097.68
4415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 27EW 3 DE C5-1 5045.58
4415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 28EW 4 SW SJ= 42028.92
5416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 31EW 4 SW H3-1 5042.56
5416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 32EW 4 SE C3+1 65067.24
6417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 1EW 4 HN SA-1 5079.54
6417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 2EW 3 SxS DA= 7301.09
7418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 5EW 3 SW C8= 14068.65
7418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 6EW 4 HS DJ+2 48041.74
8419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 9EW 6 DxS CA-3 50096.00
8419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 10EW 4 HW D6-2 2003.21
9421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 13EW 3 NTS DJ-1 10042.44
9421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 14EW 3 HW C9+1 17088.68
10420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 17EW 1 NTE S6-1 5075.30
10420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 18EW 4 HW DA-1 5034.10
11405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 21NS 3 NTN H2= 60036.54
11405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 22NS 3 NTE S9+1 63015.95
12406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 25NS 5 CW D6= 60034.09
12406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 26NS 3 HW CK-3 30089.51
13407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 29NS 2 CN SK-1 10023.39
13407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 30NS 2 SE C4-3 15082.25
14408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 33NS 4 HE D5= 42072.43
15409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 3NS 2 HW C4+1 14044.62
15409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 4NS 3 NTN C7+1 63073.23
16410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 7NS 3 NTN S8+1 63092.79
16410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 8NS 4 HN CT-1 5035.43
 +/-
 WYNIK53.32
 MIEJSCE228