Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 427: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 9EW 4 DxS CA+1 6102.77
1409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 10EW 5 CE S2= 60065.14
2410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 13EW 3 NTS DJ-2 20079.63
2410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 14EW 4 HW SQ-1 5042.35
3411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 17EW 4 HE SK-3 15029.88
3411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 18EW 4 HE D6-1 5034.10
4412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 21EW 3 SN S2+3 23069.72
4412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 22EW 3 NTW H8= 60055.98
5413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 25EW 4 SE D5-2 20010.91
5413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 26EW 3 DS H5= 11071.88
6414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 29EW 1 NTN D8= 9055.08
6414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 30EW 2 HE D3-2 10052.16
7415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 33EW 3 NTW H6+1 43053.87
8416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 3EW 4 HW D5= 62086.46
8416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 4EW 3 NTS C3+2 6609.69
9417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 7EW 3 NTN C6-2 20090.49
9417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 8EW 4 HN D7-1 5064.57
10418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 11EW 2 HE S3+3 20056.53
10418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 12EW 5 SW DJ+2 51057.49
11419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 15NS 3 SW C6= 14036.81
11419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 16NS 3 NTN H4+3 49086.70
12421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 19NS 4 SS DA= 42072.17
12421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 20NS 3 NTE D6+1 63041.59
13420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 23NS 3 NTN H7-1 10033.18
13420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 24NS 3 SS S7-2 10089.20
14405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 27NS 3 CN C9+2 15085.37
14405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 28NS 3 NTE D8+1 43054.62
15406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 31NS 5 DS SA-1 10047.06
15406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 32NS 5 CW H7= 60079.78
16407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 1NS 3 HN SA= 14059.54
16407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 2NS 3 HE D4+1 17036.18
 +/-
 WYNIK55.19
 MIEJSCE151