Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 426: E. Kwiecień - J. Michałek, 24.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 11EW 4 HE S2+2 48094.22
1410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 12EW 6 NTW H9= 99088.53
2411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 15EW 2 HW SJ+1 14063.19
2411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 16EW 3 NTS C2= 40076.76
3412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 19EW 4 SN H2= 42027.83
3412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 20EW 4 HE CJ+1 65073.85
4413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 23EW 4 SN D8-2 20090.74
4413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 24EW 2 HE SA+4 23019.91
5414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 27EW 3 HE CA-1 5045.58
5414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 28EW 3 NTE H6+3 49095.84
6415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 31EW 4 SxE D4= 59098.00
6415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 32EW 4 SE D6+1 65067.24
7416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 1EW 2 HN C4+1 14040.46
7416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 2EW 4 HE SA= 42084.31
8417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 5EW 2 DW D5+1 11042.35
8417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 6EW 4 NTN H4= 43075.38
9418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 9EW 4 DS H9-1 5084.77
9418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 10EW 3 NTW S4+2 66093.42
10419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 13EW 2 NTS ST= 12014.51
10419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 14EW 4 SxN D3-2 30090.06
11421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 17NS 4 HE SK-4 20086.13
11421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 18NS 4 HE S4-1 5065.90
12420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 21NS 4 SS HQ+1 65082.42
12420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 22NS 4 SW DT+1 6504.91
13405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 25NS 4 SE D5-2 20089.09
13405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 26NS 2 HW D7-2 20069.45
14406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 29NS 2 SE DK= 11013.54
14406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 30NS 1 NTE D3-1 5027.93
15407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 33NS 4 HE D6= 42072.43
16408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 3NS 4 HW C5-1 10074.61
16408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 4NS 3 HN CT+1 17026.46
 +/-
 WYNIK63.87
 MIEJSCE7