Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 425: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 5EW 3 SE CK= 14068.65
1407: Z. Burda - J. Barczyk, 8.0, MP 6EW 3 NTN D3+3 49018.66
2408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 9EW 5 DxS CA= 5508.77
2408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 10EW 4 HE S2= 62073.24
3409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 13EW 3 NTS ST-1 10042.44
3409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 14EW 4 SW SQ-1 5042.35
4410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 17EW 3 SxS ST= 5305.64
4410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 18EW 4 HE DJ-1 5034.10
5411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 21EW 4 SN S5= 62045.26
5411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 22EW 3 NTW S4+2 66096.93
6412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 25EW 3 NTE D6+1 63083.64
6412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 26EW 3 DS D5= 11071.88
7413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 29EW 2 CN SK-1 10076.61
7413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 30EW 3 DS C2-3 15098.76
8414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 33EW 3 NTE C4+1 43053.87
9415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 3EW 3 HW C4-1 10025.39
9415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 4EW 2 HN D2+2 17073.54
10416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 7EW 3 NTS H5= 60025.61
10416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 8EW 5 HN DA-3 15097.24
11417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 11NS 2 HE S5+2 17050.76
11417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 12NS 4 SE C9+2 48078.13
12418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 15NS 2 SW C6+2 1709.51
12418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 16NS 3 NTN H4+3 49086.70
13419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 19NS 4 SS H2-1 5021.10
13419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 20NS 4 HW CA= 62049.69
14421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 23NS 3 NTW DJ-5 50076.70
14421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 24NS 4 SxS H9-2 30069.44
15420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 27NS 3 HW CK-1 5054.42
15420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 28NS 4 SW ST= 42071.08
16405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 31NS 3 NTN HJ-1 10047.06
16405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 32NS 3 NTE D6+3 6902.59
 +/-
 WYNIK53.54
 MIEJSCE221