Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 424: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 7EW 3 DS C3= 11061.20
1408: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 9.0, MP 8EW 4 HN CT= 42018.71
2409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 11EW 3 NTW DJ+1 43084.50
2409: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 12EW 6 NTW H9= 99088.53
3410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 15EW 2 HW SJ+1 14063.19
3410: B. Batkiewicz - M. Krasowska, 13.0, MP 16EW 3 NTN S8+1 43060.24
4411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 19EW 4 SS DA= 42027.83
4411: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 20EW 4 HE CJ= 62050.31
5412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 23EW 3 NTN HJ-1 10066.82
5412: B. Lesiecka - A. Bułat, 9.5, MP 24EW 4 HE SK+2 48065.74
6413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 27EW 3 CN C9+2 15014.63
6413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP 28EW 6 SE DK-2 1001.54
7414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 31EW 4 DN H6-1 10052.94
7414: A. Jezioro - Ł. Lebioda, 40.0, MP 32EW 3 NTE D6+2 66081.34
8415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 1EW 5 HN D9-2 10094.92
8415: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 2EW 4 SS DA-1 10046.27
9416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 5EW 2 SW C2+3 20094.49
9416: R. Cieślik - J. Pasich, 9.5, MP 6EW 4 HS CA+1 45067.74
10417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 9EW 3 NTS CA+2 46018.62
10417: M. Orłowicz - A. Matyasik, 9.5, MP 10EW 6 HE D5-1 10013.00
11418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 13NS 3 NTS DJ= 60094.29
11418: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 14NS 3 HW SQ= 14014.22
12419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 17NS 2 SS H6+1 14053.51
12419: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 18NS 4 HE D6-1 5065.90
13421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 21NS 4 SS C7+1 65082.42
13421: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 22NS 3 NTW H8+1 63015.95
14420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 25NS 4 SE CA-1 10070.15
14420: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 26NS 2 HW CA-2 20069.45
15405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 29NS 1 NTS D5= 9044.92
15405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP 30NS 1 NTE SQ-2 10047.84
16406: H. Święch - A. Jurkiewicz, 12.0, MP 33NS 4 HE D5= 42072.43
 +/-
 WYNIK54.96
 MIEJSCE161