Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 413: M. Szczerczak - W. Wala, 23.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1431: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP 17NS 2 SS H6+1 14053.51
1431: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP 18NS 4 HE C9-2 10093.88
2428: J. Jeleń - M. Omielski, 2.0, MP 19NS 4 SS H2= 42072.17
2428: J. Jeleń - M. Omielski, 2.0, MP 20NS 4 HW SK= 62049.69
3429: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 21NS 5 CN S2-1 1009.02
3429: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 22NS 3 NTW H8+1 63015.95
4426: E. Kwiecień - J. Michałek, 24.0, MP/SL 23NS 4 SN D8-2 2009.26
4426: E. Kwiecień - J. Michałek, 24.0, MP/SL 24NS 2 HE SA+4 23080.09
5427: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 25NS 4 SE D5-2 20089.09
5427: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 26NS 3 DS H5= 11028.12
6424: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 27NS 3 CN C9+2 15085.37
6424: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 28NS 6 SE DK-2 10098.46
7425: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 29NS 2 CN SK-1 10023.39
7425: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 30NS 3 DS C2-3 1501.24
8422: W. Sawa - M. Szwarc, 6.5, MP 31NS 3 SW C2= 14031.39
8422: W. Sawa - M. Szwarc, 6.5, MP 32NS 4 SE D6= 62068.42
9423: P. Radzikowski - J. Herman, 20.0, MP 33NS 4 HE C4= 42072.43
10436: B. Żbik - A. Shindler, 2.0, MP 1NS 3 HN SA+2 20091.23
10436: B. Żbik - A. Shindler, 2.0, MP 2NS 3 SS DA+1 17092.39
11438: P. Stopa - M. Kołton, 22.0, MP 3EW 4 HW C4-1 10025.39
11438: P. Stopa - M. Kołton, 22.0, MP 4EW 2 HS C6+2 17073.54
12437: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 5EW 2 SW C7+1 14068.65
12437: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 6EW 3 NTN D5+3 49018.66
13434: I. Gronkiewicz-Marcisz - A. Majkowski, 3.0, MP/PM 7EW 3 NTN S8= 60025.61
13434: I. Gronkiewicz-Marcisz - A. Majkowski, 3.0, MP/PM 8EW 4 HN CT-1 5064.57
14435: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 9EW 5 DxS CA= 5508.77
14435: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 10EW 6 CE HQ-1 10013.00
15432: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 11EW 2 SxS D3-1 10020.21
15432: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 12EW 5 SW DJ+2 51057.49
16433: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 13EW 6 CxN SK-2 50098.76
16433: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 14EW 4 HW SQ-1 5042.35
 +/-
 WYNIK51.04
 MIEJSCE312