Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 405: H. Leskiewicz-Łazarska - J. Gładysz, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1423: P. Radzikowski - J. Herman, 20.0, MP 1NS 1 HS D9+2 14059.54
1423: P. Radzikowski - J. Herman, 20.0, MP 2NS 3 HE SA+1 17036.18
2436: B. Żbik - A. Shindler, 2.0, MP 3NS 4 HW SA-1 10074.61
2436: B. Żbik - A. Shindler, 2.0, MP 4NS 2 DS C7+2 13010.31
3438: P. Stopa - M. Kołton, 22.0, MP 5NS 2 SW C7+1 14031.35
3438: P. Stopa - M. Kołton, 22.0, MP 6NS 4 HS DJ+2 48058.26
4437: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 7NS 3 NTN H6+1 63092.79
4437: K. Dziadkowiec - A. Borek, 10.0, MP 8NS 5 HN CT-2 10011.04
5434: I. Gronkiewicz-Marcisz - A. Majkowski, 3.0, MP/PM 9NS 3 NTS CK+2 46081.38
5434: I. Gronkiewicz-Marcisz - A. Majkowski, 3.0, MP/PM 10NS 3 NTW D6+2 6606.58
6435: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 11NS 3 NTW S6-1 5090.58
6435: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 12NS 3 NTW HT+3 49056.88
7432: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 13NS 3 NTS ST-1 10057.56
7432: T. Stryszawski - P. Kuc-Dzierżawski, 12.0, MP 14NS 4 HE SA= 4204.59
8433: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 15NS 1 HW SJ+2 14036.81
8433: W. Klapper - T. Garbacik, 33.0, SL/MP 16NS 3 NTN H4+3 49086.70
9430: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 17NS 4 HE SK-3 15070.12
9430: M. Jaworski - G. Superson, 23.0, MP 18NS 4 HW DA-2 10093.88
10431: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP 19NS 4 SS DA= 42072.17
10431: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP 20NS 4 HE DJ= 62049.69
11428: J. Jeleń - M. Omielski, 2.0, MP 21EW 3 NTN H2= 60063.46
11428: J. Jeleń - M. Omielski, 2.0, MP 22EW 3 NTE S9+1 63084.05
12429: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 23EW 1 SxW DJ-2 50023.30
12429: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 24EW 4 SxS H8-2 30030.56
13426: E. Kwiecień - J. Michałek, 24.0, MP/SL 25EW 4 SE D5-2 20010.91
13426: E. Kwiecień - J. Michałek, 24.0, MP/SL 26EW 2 HW D7-2 20030.55
14427: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 27EW 3 CN C9+2 15014.63
14427: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 28EW 3 NTE D8+1 43045.38
15424: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 29EW 1 NTS D5= 9055.08
15424: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 30EW 1 NTE SQ-2 10052.16
16425: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 31EW 3 NTN HJ-1 10052.94
16425: R. Śmiałek - J. Duda, 8.0, MP 32EW 3 NTE D6+3 69097.41
 +/-
 WYNIK51.30
 MIEJSCE303