Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 34: J. Fituch - R. Rolka, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
145: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 13NS 3 NTS ST-1 10057.56
145: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 14NS 4 HW SQ-1 5057.65
145: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 15NS 3 NTW D2= 4001.84
242: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 1NS 4 HN SA-1 5020.46
242: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 2NS 2 SS DA+1 14080.43
242: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 3NS 3 HW SA= 14044.62
246: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 4EW 3 NTS SA+1 63026.77
246: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 5EW 2 SW C8+1 14068.65
246: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 6EW 3 NTS C3+2 46057.03
433: Z. Sobczyk - M. Rochowicz, 17.0, DS 16EW 3 NTN H4+1 43060.24
433: Z. Sobczyk - M. Rochowicz, 17.0, DS 17EW 4 HE SK-4 20013.87
433: Z. Sobczyk - M. Rochowicz, 17.0, DS 18EW 2 SW DA+1 14069.57
441: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS 28NS 4 SW H5+1 45035.08
441: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS 29NS 2 NTE DA-2 20086.31
441: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS 30NS 1 NTE H2= 908.34
537: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 10EW 3 NTW H4+2 66093.42
537: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 11EW 3 NTW C5= 40069.00
537: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 12EW 6 SxW HT= 121099.08
535: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS 19NS 4 SS C5= 42072.17
535: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS 20NS 4 HxE CJ= 7909.02
535: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS 21NS 4 SS HQ+1 65082.42
643: D. Budnik - S. Zagórski, 5.0, DS 25EW 6 CW D6-1 10029.85
643: D. Budnik - S. Zagórski, 5.0, DS 26EW 2 HW CA-2 20030.55
643: D. Budnik - S. Zagórski, 5.0, DS 27EW 3 HW CA= 14080.03
636: B. Radomska - W. Skonieczny, 8.0, DS 31NS 4 SxW DA-2 30092.51
636: B. Radomska - W. Skonieczny, 8.0, DS 32NS 4 SE D6= 62068.42
636: B. Radomska - W. Skonieczny, 8.0, DS 33NS 3 NTW S3+1 43046.13
738: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 7EW 3 NTxN C2+1 9500.46
738: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 8EW 2 SS D9+1 14042.02
738: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 9EW 5 SxW D6-1 20068.15
 +/-
 WYNIK52.39
 MIEJSCE263