Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU, LU/90

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 1NS 1 HN C4+2 14059.54
1265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 2NS 3 SS DA= 14080.43
1265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 3NS 3 HW C3-1 10074.61
1266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 4NS 2 NTS SA+3 21042.46
1266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 5NS 1 NTW C9+1 12054.13
1266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 6NS 4 HS S4+2 48058.26
2267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 7NS 3 NTS S8+1 63092.79
2267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 8NS 4 HN DA= 42081.29
2267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 9NS 3 NTS CA+1 43071.23
2268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 10NS 2 HW S4+3 20047.55
2268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 11NS 3 NTW S6-1 5090.58
2268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 12NS 3 NTW H9+3 49056.88
2269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 13NS 3 NTxS DJ-2 5001.24
2269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 14NS 4 HW SQ-1 5057.65
2269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 15NS 1 HW SJ+2 14036.81
2270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU 16NS 3 NTN S8+2 46063.00
2270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU 17NS 3 HE SK-2 10032.62
2270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU 18NS 4 HE C9-1 5065.90
3271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 19NS 2 SS H6+2 17043.27
3271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 20NS 3 HE CJ+1 17078.44
3271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 21NS 4 SS HQ+1 65082.42
4272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 22NS 3 NTW H9= 60044.02
4272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 23NS 3 NTN H7-1 10033.18
4272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 24NS 5 HE SA+1 48034.26
5273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 25NS 3 NTW D6= 60034.09
5273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 26NS 2 HW D4-2 20069.45
5273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 27NS 2 SS H7-1 5044.97
5274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 28NS 4 SW SJ-1 5091.69
5274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 29NS 2 NTS CK= 12070.15
5274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 30NS 1 NTE SQ-1 5027.93
6275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU 31NS 4 SW H5-1 5057.44
6275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU 32NS 4 SE D7+2 6807.29
6275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU 33NS 3 NTE C4+1 43046.13
 +/-
 WYNIK55.51
 MIEJSCE132