Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU, LU/90

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU 7EW 4 CxE DK-2 50039.11
1270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU 8EW 4 HN CT-1 5064.57
1270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU 9EW 4 DS CA+1 15074.61
1273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 28NS 6 SW SJ-1 5091.69
1273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 29NS 1 NTS S8+2 15079.23
1273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 30NS 2 NTS S8= 12066.51
3266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 1EW 1 HN C4+2 14040.46
3266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 2EW 3 HE SA+1 17063.82
3266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 3EW 3 HW C4+1 17068.77
3272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 10EW 3 HxE S2= 73096.63
3272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 11EW 3 NTW S6+1 43084.50
3272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 12EW 4 SW DJ+1 4506.12
3269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 22NS 3 NTW H6= 60044.02
3269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 23NS 4 DN D8-1 10033.18
3269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 24NS 4 SxS S7-2 30069.44
3271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 25EW 3 NTW D6-1 10029.85
3271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 26EW 4 HxW CA-3 8001.52
3271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 27EW 3 HW S8= 14080.03
4267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 19NS 3 DxE S6-2 500100.00
4267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 20NS 4 HE CJ+1 65026.15
4267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 21NS 6 SxS C4-1 2002.75
5268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 4NS 3 NTS C7+1 63073.23
5268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 5NS 3 SW C2= 14031.35
5268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 6NS 4 HS S4+2 48058.26
5274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 13EW 3 NTS ST-1 10042.44
5274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 14EW 4 HW SQ-1 5042.35
5274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 15EW 4 HW C6-1 507.21
5265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 16NS 6 DN S8-2 1005.51
5265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 17NS 3 SxS H6-1 1005.95
5265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 18NS 3 HE D6-1 5065.90
6276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 31EW 4 SW H5-1 5042.56
6276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 32EW 4 SE D7+2 68092.71
6276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 33EW 3 NTE C4+1 43053.87
 +/-
 WYNIK51.04
 MIEJSCE310