Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU, LU/90

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 13NS 3 NTN SK-1 10057.56
1266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 14NS 4 HW SQ-1 5057.65
1266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 15NS 2 SW C6= 11073.01
1274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 25EW 5 CW D2= 60065.91
1274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 26EW 2 HW CA-2 20030.55
1274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 27EW 2 SxS HK+2 6700.31
2269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 1EW 1 HN C4+2 14040.46
2269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 2EW 5 HxE SA-1 10034.16
2269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 3EW 2 HW D3+1 14055.38
3275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU 10NS 3 HxE S2= 7303.37
3275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU 11NS 3 NTW S6+1 43015.50
3275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU 12NS 4 SW DJ+1 45093.88
3265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 28NS 4 SW H4-1 5091.69
3265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 29NS 3 NTS D8-2 2008.00
3265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 30NS 3 NTS D2= 40095.52
4271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 4EW 3 DS C7+1 13089.69
4271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 5EW 4 SE CA-1 5020.03
4271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 6EW 3 NTS C4+2 46057.03
4276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 22EW 3 NTW H9= 60055.98
4276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 23EW 3 NTN H7-1 10066.82
4276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 24EW 5 HE SA+1 48065.74
5273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 7NS 3 NTS C7-1 10023.93
5273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 8NS 4 HN CT= 42081.29
5273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 9NS 3 NTS CK+1 43071.23
5270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU 19NS 4 SS H2= 42072.17
5270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU 20NS 3 HE CJ+2 20069.57
5270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU 21NS 5 HxW H5-1 10014.37
5267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 31EW 3 NTN ST-3 30090.55
5267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 32EW 4 SE HK+1 65067.24
5267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 33EW 4 HE C4= 42027.57
6268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 16EW 3 NTN S2+1 43060.24
6268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 17EW 3 SS H5= 14046.49
6268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 18EW 4 HE D6-1 5034.10
 +/-
 WYNIK52.64
 MIEJSCE254