Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 270: K. Chabrowski - R. Szypuła, 5.5, LU, LU/90

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU 7NS 4 CxE DK-2 50060.89
1275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU 8NS 4 HN CT-1 5035.43
1275: A. Lewicki - J. Wandzel, 7.0, LU 9NS 4 DS CA+1 15025.39
2273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 4NS 2 DS SA+2 13010.31
2273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 5NS 3 SW C7= 14031.35
2273: P. Sopiński - A. Pertkiewicz, 7.0, LU 6NS 4 HS DJ+2 48058.26
2276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 16EW 3 NTN S8+2 46037.00
2276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 17EW 3 HE SK-2 10067.38
2276: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 18EW 4 HE C9-1 5034.10
2274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 22NS 6 CE C4-2 20090.49
2274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 23NS 3 NTN HJ= 60084.26
2274: R. Szabla - J. Tarajko, 6.0, LU 24NS 5 HE SA+1 48034.26
3269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 31EW 4 SxW C2= 59098.00
3269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 32EW 4 SE C3+2 68092.71
3269: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.0, LU 33EW 3 NTE C4+1 43053.87
4271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 1NS 4 HN C2-1 5020.46
4271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 2NS 3 SS DA= 14080.43
4271: J. Pastuszak - J. Skubisz, 6.5, LU 3NS 4 HE S2-1 10074.61
4268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 13NS 3 NTS DJ-2 20020.37
4268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 14NS 4 HW C5-1 5057.65
4268: J. Myć - D. Koproń, 22.0, LU 15NS 2 HW SJ+1 14036.81
4265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 25EW 3 NTW D6+3 69096.21
4265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 26EW 3 HW CA-3 30010.49
4265: J. Wieleba - A. Jaskulecka, 0.0, LU 27EW 4 HW CA-2 10040.24
5272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 19EW 4 SS H2= 42027.83
5272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 20EW 3 HE CJ+2 20030.43
5272: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 21EW 5 HxW H5-1 10085.63
6266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 10EW 5 CW HQ+1 62073.24
6266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 11EW 5 HE D2= 45091.34
6266: P. Stankiewicz - J. Jagodziński, 5.0, LU 12EW 6 SW DJ+1 101094.34
6267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 28EW 6 SE H4-1 508.31
6267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 29EW 2 NTS D5= 12029.85
6267: G. Kułak - B. Matras, 20.0, LU 30EW 3 HxE SQ-1 10052.16
 +/-
 WYNIK52.85
 MIEJSCE245