Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 228: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1215: J. Szkup - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 1NS 4 HN D9-1 5020.46
1215: J. Szkup - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 2NS 4 SS DK-3 30022.98
1215: J. Szkup - J. Gąsiorowski, 18.0, LD/MA 3NS 4 HW D7= 62013.54
2216: A. Skowroński - A. Żywiec, 5.5, LD/SL 4NS 3 NTS C7+1 63073.23
2216: A. Skowroński - A. Żywiec, 5.5, LD/SL 5NS 3 SW C7= 14031.35
2216: A. Skowroński - A. Żywiec, 5.5, LD/SL 6NS 3 NTS CA+3 49081.34
3217: L. Pyda - T. Witek, 0.0, LD 7NS 3 NTN C6-2 2009.51
3217: L. Pyda - T. Witek, 0.0, LD 8NS 4 HN C10-1 5035.43
3217: L. Pyda - T. Witek, 0.0, LD 9NS 5 DS CA= 40048.62
4218: M. Maciołek - M. Maciołek, 0.0, LD 10NS 5 CE HQ-1 10087.00
4218: M. Maciołek - M. Maciołek, 0.0, LD 11NS 2 HW S3+3 20043.47
4218: M. Maciołek - M. Maciołek, 0.0, LD 12NS 6 NTW H10= 99011.47
5219: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 13NS 3 NTN DJ-1 10057.56
5219: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 14NS 4 HW SQ-1 5057.65
5219: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 15NS 2 HW C6+1 14036.81
6220: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 16NS 3 NTS C2+1 43039.76
6220: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 17NS 3 SS H2= 14053.51
6220: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 18NS 4 HE S4-1 5065.90
7221: J. Ruszkiewicz - S. Zbroja, 0.0, LD 19NS 4 SS H2= 42072.17
7221: J. Ruszkiewicz - S. Zbroja, 0.0, LD 20NS 4 H xE CJ= 7909.02
7221: J. Ruszkiewicz - S. Zbroja, 0.0, LD 21NS 3 NTN D5+3 69097.40
8222: M. Marszał - Z. Kowalczyk, 7.0, LD 22NS 3 NTE C4-1 10077.30
8222: M. Marszał - Z. Kowalczyk, 7.0, LD 23NS 3 NTN HJ-1 10033.18
8222: M. Marszał - Z. Kowalczyk, 7.0, LD 24NS 4 S xS H8-2 30069.44
9223: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 25NS 5 C xW D6-1 20089.09
9223: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 26NS 2 NTW D7-4 40094.38
9223: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 27NS 2 SS HK+2 17092.07
10224: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 28NS 6 SW CJ= 9800.93
10224: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 29NS 1 NTS D8+1 12070.15
10224: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 30NS 2 NTN D7+1 15082.25
11225: I. Łobodziński - M. Zbroja, 10.0, LD 31NS 3 SW C2= 14031.39
11225: I. Łobodziński - M. Zbroja, 10.0, LD 32NS 3 NTE S8+1 63049.61
11225: I. Łobodziński - M. Zbroja, 10.0, LD 33NS 4 HE C4= 42072.43
 +/-
 WYNIK52.44
 MIEJSCE261