Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 213: S. Droszcz - M. Purczyński, 5.0, LB/-, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 1NS 4 HN SA-1 5020.46
1195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 2NS 4 S xS DA-2 5006.99
1195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 3NS 4 HW D5-1 10074.61
2196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 4NS 3 NTS SA+1 63073.23
2196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 5NS 2 SE C8+1 14031.35
2196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 6NS 5 HS CA= 45032.26
3197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 7NS 3 NTN C6+1 63092.79
3197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 8NS 3 SN C10-1 5035.43
3197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 9NS 5 DS CK= 40048.62
4198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 10NS 2 HN SQ-4 40043.73
4198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 11NS 2 CW DJ= 9081.76
4198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 12NS 4 SE HA+2 48078.13
5199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 13NS 3 NTS DJ-2 20020.37
5199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 14NS 4 HW SQ-1 5057.65
5199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 15NS 1 SW HQ+1 11073.01
6200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 16NS 3 NTN H8+2 46063.00
6200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 17NS 3 CE CK-1 5024.70
6200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 18NS 3 SW H10+1 17020.49
7201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 19NS 4 SS C5= 42072.17
7201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 20NS 4 HE CJ= 62049.69
7201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 21NS 3 NTN H2-1 1009.02
8202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 22NS 4 DW C3+1 15062.73
8202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 23NS 3 DN HJ= 11056.64
8202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 24NS 4 S xS H9-2 30069.44
9203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 25NS 5 CW D6= 60034.09
9203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 26NS 2 HW CK-2 20069.45
9203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 27NS 4 C xN S6+1 61099.39
10204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 28NS 4 SW SJ= 42071.08
10204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 29NS 2 NTS S8= 12070.15
10204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 30NS 1 NTE SQ-3 15082.25
11205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 31NS 2 SW C8+1 14031.39
11205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 32NS 3 NTE C4+2 66018.66
11205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 33NS 4 HE C4+1 45035.32
 +/-
 WYNIK51.82
 MIEJSCE282