Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 212: J. Obuchowicz - B. Piotrowicz, 14.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 16NS 3 NTN H4+3 49086.70
1202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 17NS 3 SS H6+1 17079.12
1202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 18NS 4 HE S4-2 10093.88
2203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 19NS 4 SS C5= 42072.17
2203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 20NS 4 HE CJ+1 65026.15
2203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 21NS 4 SN S2+1 65082.42
3204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 22NS 3 NTW C5-1 10077.30
3204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 23NS 3 NTN HJ= 60084.26
3204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 24NS 3 HE SA+3 23080.09
4205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 25NS 3 NTW D10-1 10070.15
4205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 26NS 2 HW D7-2 20069.45
4205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 27NS 3 HW CK= 14019.97
5195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 28NS 4 SW H4+1 45035.08
5195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 29NS 3 NTS D9-1 10023.39
5195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 30NS 2 CN H5+2 13072.22
6196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 31NS 3 HW DA-1 5057.44
6196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 32NS 3 NTE D6+1 63049.61
6196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 33NS 3 NTW C8+1 43046.13
7197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 1NS 1 HN D9+3 17085.54
7197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 2NS 3 SS DK= 14080.43
7197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 3NS 4 HW D3-1 10074.61
8198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 4NS 2 DS SA+2 13010.31
8198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 5NS 2 SW C7= 11057.65
8198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 6NS 4 HS CA+1 45032.26
9199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 7NS 3 NTN C2-2 2009.51
9199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 8NS 4 HN DA= 42081.29
9199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 9NS 5 D xW D5-1 20031.85
10200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 10NS 4 HW S2-3 30099.08
10200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 11NS 3 NTW S6-1 5090.58
10200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 12NS 3 NTW CQ+4 52032.26
11201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 13NS 3 NTS DJ-1 10057.56
11201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 14NS 4 HW SQ-1 5057.65
11201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 15NS 1 HW C6+2 14036.81
 +/-
 WYNIK59.48
 MIEJSCE49