Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 210: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 4NS 3 NTS SA+1 63073.23
1199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 5NS 4 SW C7-1 5079.97
1199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 6NS 4 HS CA= 42018.04
2200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 7NS 3 NTN C6-1 10023.93
2200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 8NS 4 HN C10= 42081.29
2200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 9NS 5 DS CA= 40048.62
3201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 10NS 5 CE HQ= 60034.86
3201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 11NS 3 HE S2+2 20043.47
3201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 12NS 6 SW DJ= 98020.49
4202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 13NS 3 NTS DJ-2 20020.37
4202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 14NS 4 HW SQ-1 5057.65
4202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 15NS 1 HW C6+2 14036.81
5203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 16NS 6 NTN H4= 99099.69
5203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 17NS 3 SS H6= 14053.51
5203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 18NS 4 SW DA-1 5065.90
6204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 19NS 4 SS DA-2 1006.12
6204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 20NS 4 HE CJ+1 65026.15
6204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 21NS 3 NTN H2-2 2002.75
7205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 22NS 3 NTW C6-1 10077.30
7205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 23NS 3 NTN HJ= 60084.26
7205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 24NS 5 S xS H8-2 30069.44
8195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 25NS 5 CW D2-1 10070.15
8195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 26NS 2 SN H2= 11028.12
8195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 27NS 2 SS HK+2 17092.07
9196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 28NS 4 SW S10+1 45035.08
9196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 29NS 2 C xE DA-2 50098.15
9196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 30NS 2 H xW HJ-3 50097.37
10197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 31NS 4 S xW C2-1 10067.24
10197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 32NS 3 NTE D6+2 66018.66
10197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 33NS 4 HE D5= 42072.43
11198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 1NS 1 HN S8+2 14059.54
11198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 2NS 4 HE C6= 42015.69
11198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 3NS 4 HW D2-1 10074.61
 +/-
 WYNIK53.12
 MIEJSCE234