Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 206: T. Fedak - A. Grygorczuk, 5.0, -/LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 25NS 6 SE CA-3 30097.88
1197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 26NS 3 HW CK-2 20069.45
1197: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 27NS 3 SS HK+1 17092.07
2198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 28NS 4 SW SJ+1 45035.08
2198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 29NS 3 NTN SK-1 10023.39
2198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 30NS 1 DW C4-2 10047.84
3199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 31NS 4 DS SA= 13079.19
3199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 32NS 4 SE C3= 62068.42
3199: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 33NS 4 HE C4= 42072.43
4200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 1NS 1 HN S5+3 17085.54
4200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 2NS 4 HE SA= 42015.69
4200: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 3NS 2 HW C4+1 14044.62
5201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 4NS 3 NTS SA-1 1001.85
5201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 5NS 2 SW D8+1 14031.35
5201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 6NS 4 HS DJ+1 45032.26
6202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 7NS 3 NTN S9= 60074.39
6202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 8NS 5 D xE CA-2 30067.79
6202: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 9NS 3 DS CK+2 15025.39
7203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 10NS 5 CE D9= 60034.86
7203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 11NS 2 HE D6+2 17050.76
7203: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 12NS 4 SW H10+2 48078.13
8204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 13NS 1 NTS DJ+1 12085.49
8204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 14NS 4 HW SQ-1 5057.65
8204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 15NS 1 HW C9+3 1709.51
9205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 16NS 3 NTN H4+3 49086.70
9205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 17NS 4 HE SK-4 20086.13
9205: Z. Sanocki - M. Bubiłek, 18.0, LB 18NS 3 HE S4= 14030.43
10195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 19NS 4 SS H9= 42072.17
10195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 20NS 4 HE CJ+1 65026.15
10195: K. Jaskuła - E. Wilniewiec, 12.0, LB 21NS 5 H xE SK-3 50034.40
11196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 22NS 3 NTW D10= 60044.02
11196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 23NS 3 NTN HJ-1 10033.18
11196: A. Łagosz - R. Sikora, 15.0, LB 24NS 4 S xS H8-3 5006.64
 +/-
 WYNIK51.54
 MIEJSCE291