Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 czerwca 2017

Wyniki z 50 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 201: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2208: E. Bargiel - J. Jasiński, 10.0, LB 22EW 3 NTE D2+1 63084.05
2208: E. Bargiel - J. Jasiński, 10.0, LB 23EW 3 NTN H7-1 10066.82
2208: E. Bargiel - J. Jasiński, 10.0, LB 24EW 4 HE SA+2 48065.74
3210: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 10EW 5 CE HQ= 60065.14
3210: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 11EW 3 HE S2+2 20056.53
3210: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 12EW 6 SW DJ= 98079.51
4207: A. Gocyła - L. Latocki, 12.0, LB 31NS 3 SW DA= 14031.39
4207: A. Gocyła - L. Latocki, 12.0, LB 32NS 4 SE S8-1 10096.43
4207: A. Gocyła - L. Latocki, 12.0, LB 33NS 4 HE D5= 42072.43
5206: T. Fedak - A. Grygorczuk, 5.0, -/LB 4EW 3 NTS SA-1 10098.15
5206: T. Fedak - A. Grygorczuk, 5.0, -/LB 5EW 2 SW D8+1 14068.65
5206: T. Fedak - A. Grygorczuk, 5.0, -/LB 6EW 4 HS DJ+1 45067.74
6198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 25EW 4 SE D9-1 10029.85
6198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 26EW 2 SN H2+1 14053.50
6198: A. Marzyński - J. Mońko, 7.0, LB 27EW 4 CN H10-2 10064.94
7213: S. Droszcz - M. Purczyński, 5.0, LB/- 19EW 4 SS C5= 42027.83
7213: S. Droszcz - M. Purczyński, 5.0, LB/- 20EW 4 HE CJ= 62050.31
7213: S. Droszcz - M. Purczyński, 5.0, LB/- 21EW 3 NTN H2-1 10090.98
8211: M. Fularz - J. Karolak, 0.5, LB 28NS 6 SW S10-2 10098.46
8211: M. Fularz - J. Karolak, 0.5, LB 29NS 3 NTN SK= 60098.77
8211: M. Fularz - J. Karolak, 0.5, LB 30NS 2 NTE SQ-3 15082.25
9204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 1NS 2 HN D4= 11036.15
9204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 2NS 3 SS DA-1 10053.73
9204: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 3NS 4 HW H5= 62013.54
10209: Z. Telec - P. Pietrażycki, 8.0, LB 7NS 2 DS C6+1 11038.80
10209: Z. Telec - P. Pietrażycki, 8.0, LB 8NS 5 HN DA-3 1502.76
10209: Z. Telec - P. Pietrażycki, 8.0, LB 9NS 3 NTS CA+1 43071.23
11212: J. Obuchowicz - B. Piotrowicz, 14.0, LB 13EW 3 NTS DJ-1 10042.44
11212: J. Obuchowicz - B. Piotrowicz, 14.0, LB 14EW 4 HW SQ-1 5042.35
11212: J. Obuchowicz - B. Piotrowicz, 14.0, LB 15EW 1 HW C6+2 14063.19
 +/-
 WYNIK60.45
 MIEJSCE33