Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 66: E. Gańczarczyk - K. Sapińska, 1.5, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
161: Z. Mikołajczyk - L. Sapiński, 5.0, PM 5NS 3 HE SQ= 140-0.58
161: Z. Mikołajczyk - L. Sapiński, 5.0, PM 6NS 1 NTS H10+2 150-0.81
260: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 9EW 3 CE H9= 110-0.44
260: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 10EW 4 DN HK+3 1908.61
364: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 13EW 7 S xS C3-4 110015.28
364: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 14EW 3 NTE H4-2 100-6.77
554: A. Dobkowicz - J. Wrotkowski, 3.0, PM 17NS 3 HW CK-1 500.12
554: A. Dobkowicz - J. Wrotkowski, 3.0, PM 18NS 3 SW D7= 140-1.19
657: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 15EW 4 HE SJ= 4204.47
657: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 16EW 3 NTN S4+1 430-1.28
763: J. Buszman - J. Różański, 4.5, PM 1EW 3 CE H2= 1100.07
763: J. Buszman - J. Różański, 4.5, PM 2EW 1 NTN H4+2 1502.79
858: R. Jarmużewski - W. Piątkowski, 9.0, PM 21NS 1 NTW SK-1 501.32
858: R. Jarmużewski - W. Piątkowski, 9.0, PM 22NS 3 CN S2+3 170-6.17
962: Z. Klebba - J. Maciejewski, 9.0, PM 3EW 5 DN SA-2 100-2.32
962: Z. Klebba - J. Maciejewski, 9.0, PM 4EW 4 HE D6-1 100-5.05
1055: J. Kamiński - S. Piekut, 18.0, PM 7NS 5 D xE S6+1 950-9.81
1055: J. Kamiński - S. Piekut, 18.0, PM 8NS 4 HS DQ= 420-0.05
1165: M. Karwacka - D. Antoniak, 1.5, PM 23EW 1 SE S7-2 2001.29
1165: M. Karwacka - D. Antoniak, 1.5, PM 24EW 4 HS D4+1 450-2.98
1253: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 25NS 3 NTW H4+1 630-3.71
1253: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 26NS 6 HS S10= 14308.19
1356: J. Błażuk - C. Pertkiewicz, 1.5, PM 11NS 4 SE C2-1 502.56
1356: J. Błażuk - C. Pertkiewicz, 1.5, PM 12NS 4 HN S4= 6205.00
1468: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 27EW 1 NTS H4-1 502.91
1468: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 28EW 3 HW C7-1 500.50
 +/-2.40
 WYNIK14.36
 MIEJSCE41