Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 63: J. Buszman - J. Różański, 4.5, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
265: M. Karwacka - D. Antoniak, 1.5, PM 11NS 4 SW H10-1 502.56
265: M. Karwacka - D. Antoniak, 1.5, PM 12NS 3 NTN S6= 6004.47
354: A. Dobkowicz - J. Wrotkowski, 3.0, PM 9EW 3 CE H9= 110-0.44
354: A. Dobkowicz - J. Wrotkowski, 3.0, PM 10EW 5 DN H2+2 640-0.25
460: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 23EW 3 HS D9= 1402.52
460: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 24EW 4 HS C7= 420-2.03
555: J. Kamiński - S. Piekut, 18.0, PM 15NS 4 HE D5-1 506.00
555: J. Kamiński - S. Piekut, 18.0, PM 16NS 3 DS D7+2 150-5.39
659: J. Maciejak - M. Szymborski, 4.5, PM 25EW 3 NTE S5+2 6604.55
659: J. Maciejak - M. Szymborski, 4.5, PM 26EW 6 HS SA= 1430-8.19
766: E. Gańczarczyk - K. Sapińska, 1.5, PM 1NS 3 CE H2= 110-0.07
766: E. Gańczarczyk - K. Sapińska, 1.5, PM 2NS 1 NTN H4+2 150-2.79
862: Z. Klebba - J. Maciejewski, 9.0, PM 17EW 3 DE SA-2 100-1.74
862: Z. Klebba - J. Maciejewski, 9.0, PM 18EW 4 SW D10-1 50-3.79
964: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 19NS 2 SE DA-2 2001.18
964: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 20NS 4 SS DA+1 6504.25
1053: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 5NS 3 CS SJ-2 200-2.21
1053: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 6NS 2 HS SK+1 140-0.88
1168: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 21EW 2 SN H4= 110-3.09
1168: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 22EW 2 H xE D6-1 2005.53
1258: R. Jarmużewski - W. Piątkowski, 9.0, PM 27NS 1 DS HQ= 700.11
1258: R. Jarmużewski - W. Piątkowski, 9.0, PM 28NS 3 CS HK= 1100.96
1357: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 3EW 3 SS CA= 140-7.30
1357: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 4EW 2 HE D6+1 1400.47
1461: Z. Mikołajczyk - L. Sapiński, 5.0, PM 7EW 5 CW SK-1 100-5.04
1461: Z. Mikołajczyk - L. Sapiński, 5.0, PM 8EW 4 HN S4+1 450-0.77
 +/-2.40
 WYNIK-8.96
 MIEJSCE74