Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 62: Z. Klebba - J. Maciejewski, 9.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
164: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 9NS 3 NTW D4-2 2007.14
164: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 10NS 5 DN H2+2 6400.25
253: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 7EW 5 DE S6= 6005.75
253: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 8EW 5 D xE S2-3 500-2.49
359: J. Maciejak - M. Szymborski, 4.5, PM 21EW 2 SN DK= 110-3.09
359: J. Maciejak - M. Szymborski, 4.5, PM 22EW 2 SN C6+5 2604.40
454: A. Dobkowicz - J. Wrotkowski, 3.0, PM 13NS 5 HS D3= 6504.53
454: A. Dobkowicz - J. Wrotkowski, 3.0, PM 14NS 3 SW D8+1 1700.70
558: R. Jarmużewski - W. Piątkowski, 9.0, PM 23EW 4 HN SQ= 620-6.19
558: R. Jarmużewski - W. Piątkowski, 9.0, PM 24EW 4 HS D4= 420-2.03
665: M. Karwacka - D. Antoniak, 1.5, PM 27NS 2 NTS H4= 1201.98
665: M. Karwacka - D. Antoniak, 1.5, PM 28NS 3 HW C7-2 1000.92
761: Z. Mikołajczyk - L. Sapiński, 5.0, PM 15EW 2 HE DA+3 200-0.58
761: Z. Mikołajczyk - L. Sapiński, 5.0, PM 16EW 3 NTN S4+2 460-2.11
863: J. Buszman - J. Różański, 4.5, PM 17NS 3 DE SA-2 1001.74
863: J. Buszman - J. Różański, 4.5, PM 18NS 4 SW D10-1 503.79
966: E. Gańczarczyk - K. Sapińska, 1.5, PM 3NS 5 DN SA-2 1002.32
966: E. Gańczarczyk - K. Sapińska, 1.5, PM 4NS 4 HE D6-1 1005.05
1068: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 19EW 2 NTS SA= 1200.91
1068: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 20EW 4 SS DA= 620-3.42
1157: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 25NS 3 NTE DQ+3 690-5.19
1157: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 26NS 6 HS SA= 14308.19
1256: J. Błażuk - C. Pertkiewicz, 1.5, PM 1EW 2 CE H6+3 1501.16
1256: J. Błażuk - C. Pertkiewicz, 1.5, PM 2EW 3 NTN CJ= 600-6.61
1360: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 5EW 1 NTE S3= 90-0.74
1360: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 6EW 2 HS SA+1 1400.88
 +/-2.40
 WYNIK19.64
 MIEJSCE34