Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 61: Z. Mikołajczyk - L. Sapiński, 5.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
166: E. Gańczarczyk - K. Sapińska, 1.5, PM 5EW 3 HE SQ= 1400.58
166: E. Gańczarczyk - K. Sapińska, 1.5, PM 6EW 1 NTS H10+2 1500.81
258: R. Jarmużewski - W. Piątkowski, 9.0, PM 19EW PASS 04.04
258: R. Jarmużewski - W. Piątkowski, 9.0, PM 20EW 3 SS DA= 1406.89
353: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 11NS 2 SE D2+1 140-2.26
353: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 12NS 4 HN D3-1 100-7.81
457: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 21EW 4 DE SA-2 100-2.84
457: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 22EW 3 SN C6+3 2305.09
564: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 25NS 3 NTW D2+3 690-5.19
564: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 26NS 6 NTN S6= 14408.21
660: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 13EW 4 HS D6= 620-3.96
660: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 14EW 4 HW D8= 4204.67
762: Z. Klebba - J. Maciejewski, 9.0, PM 15NS 2 HE DA+3 2000.58
762: Z. Klebba - J. Maciejewski, 9.0, PM 16NS 3 NTN S4+2 4602.11
865: M. Karwacka - D. Antoniak, 1.5, PM 1NS 2 HN S9= 1105.21
865: M. Karwacka - D. Antoniak, 1.5, PM 2NS 3 SN DA= 140-2.82
968: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 17EW 5 C xW CK-1 100-1.74
968: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 18EW 3 NTW C7-1 50-3.79
1056: J. Błażuk - C. Pertkiewicz, 1.5, PM 23NS 5 DE HA-3 3000.62
1056: J. Błażuk - C. Pertkiewicz, 1.5, PM 24NS 5 HS C7= 4502.98
1155: J. Kamiński - S. Piekut, 18.0, PM 27EW 2 NT xW D3-1 100-0.98
1155: J. Kamiński - S. Piekut, 18.0, PM 28EW 4 CS C4= 130-1.71
1259: J. Maciejak - M. Szymborski, 4.5, PM 3EW 4 SS CA-2 100-2.32
1259: J. Maciejak - M. Szymborski, 4.5, PM 4EW 3 NTW D8-1 100-5.05
1463: J. Buszman - J. Różański, 4.5, PM 7NS 5 CW SK-1 1005.04
1463: J. Buszman - J. Różański, 4.5, PM 8NS 4 HN S4+1 4500.77
 +/-2.40
 WYNIK9.51
 MIEJSCE45