Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 58: R. Jarmużewski - W. Piątkowski, 9.0, PM, PM/299

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
154: A. Dobkowicz - J. Wrotkowski, 3.0, PM 15EW 4 HE SJ= 4204.47
154: A. Dobkowicz - J. Wrotkowski, 3.0, PM 16EW 2 DS C7+2 1306.07
261: Z. Mikołajczyk - L. Sapiński, 5.0, PM 19NS PASS 0-4.04
261: Z. Mikołajczyk - L. Sapiński, 5.0, PM 20NS 3 SS DA= 140-6.89
357: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 7EW 6 DW S6= 137013.60
357: E. Szymańska - M. Wąsowska, 1.5, PM 8EW 3 HN D6+2 2005.25
459: J. Maciejak - M. Szymborski, 4.5, PM 9NS 3 CE H9= 1100.44
459: J. Maciejak - M. Szymborski, 4.5, PM 10NS 3 NTN H2+2 6600.84
562: Z. Klebba - J. Maciejewski, 9.0, PM 23NS 4 HN SQ= 6206.19
562: Z. Klebba - J. Maciejewski, 9.0, PM 24NS 4 HS D4= 4202.03
668: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 11EW 2 SE S2= 1101.26
668: E. Stukan - A. Pieper, 6.0, PM 12EW 4 HN D3-1 1007.81
753: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 17NS 3 CW SJ= 110-3.75
753: J. Jeziorska - A. Riss, 4.0, PM 18NS 1 SW C6+1 110-0.19
866: E. Gańczarczyk - K. Sapińska, 1.5, PM 21EW 1 NTW SK-1 50-1.32
866: E. Gańczarczyk - K. Sapińska, 1.5, PM 22EW 3 CN S2+3 1706.17
956: J. Błażuk - C. Pertkiewicz, 1.5, PM 25EW 3 NTW D5+1 6303.71
956: J. Błażuk - C. Pertkiewicz, 1.5, PM 26EW 6 NTN C4-2 20014.41
1160: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 1NS 2 CE H6+3 150-1.16
1160: A. Krumholc - A. Borowski, 2.0, PM 2NS 1 NTS C5+3 180-2.04
1263: J. Buszman - J. Różański, 4.5, PM 27EW 1 DS HQ= 70-0.11
1263: J. Buszman - J. Różański, 4.5, PM 28EW 3 CS HK= 110-0.96
1355: J. Kamiński - S. Piekut, 18.0, PM 13EW 6 DN CA-2 2007.07
1355: J. Kamiński - S. Piekut, 18.0, PM 14EW 4 HW SK= 4204.67
1464: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 5NS 4 HW S9-1 504.39
1464: T. Górkiewicz - J. Lech, 7.5, PM 6NS 2 HS SA+1 140-0.88
 +/-2.40
 WYNIK69.44
 MIEJSCE3