Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 23: Z. Świderek - T. Murczek, 15.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
120: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 16NS 3 NTN S2+2 4602.11
120: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 17NS 3 NTE S3-4 2004.23
120: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 18NS 1 SW C6+1 110-0.19
229: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 8.0, MP 22NS 6 SN HA+1 10109.71
229: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 8.0, MP 23NS 4 HS S10= 6206.19
229: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 8.0, MP 24NS 6 HS C7-1 50-7.76
327: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 1NS 3 CW D10+1 130-0.61
327: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 2NS 3 NTN CJ+1 6307.18
327: A. Stono - M. Prokuszki, 14.0, PK/MP 3NS 4 HW DA= 620-7.68
426: M. Rodzaj - A. Hycnar, 20.0, MP/PK 25EW 3 NTE D9+2 6604.55
426: M. Rodzaj - A. Hycnar, 20.0, MP/PK 26EW 4 HS D6+2 6804.64
426: M. Rodzaj - A. Hycnar, 20.0, MP/PK 27EW 1 NTN D6+1 120-1.98
530: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, PK/MP 13EW 6 HS D5= 1430-12.81
530: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, PK/MP 14EW 4 HW C3-2 100-6.77
530: J. Jurkiewicz - W. Sypień, 17.0, PK/MP 15EW 4 HE CA-1 50-6.00
622: L. Gabriel - J. Stępień, 11.0, MP 7NS 6 DW SQ-1 1005.04
622: L. Gabriel - J. Stępień, 11.0, MP 8NS 4 HS D3+1 4500.77
622: L. Gabriel - J. Stępień, 11.0, MP 9NS 4 HN CK-3 150-0.61
724: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 10EW 3 NTN HK+2 660-0.84
724: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 11EW 4 SE S2-2 100-3.96
724: J. Wielgus - R. Mostek, 7.0, MP 12EW 3 NTN C9= 600-4.47
821: B. Lesiecki - K. Banek, 19.0, MP 28EW 4 CS S5-1 1004.42
821: B. Lesiecki - K. Banek, 19.0, MP 29EW 3 NTE S10= 6001.60
821: B. Lesiecki - K. Banek, 19.0, MP 30EW 4 SE D4= 420-0.40
919: S. Reising - D. Sosin, 8.0, MP 19EW 2 SE DK-2 200-1.18
919: S. Reising - D. Sosin, 8.0, MP 20EW 4 SS DK+1 650-4.25
919: S. Reising - D. Sosin, 8.0, MP 21EW 1 NTE S10-1 50-1.32
1025: R. Skotarski - A. Krysa, 21.0, MP 4NS 2 HE D7+1 140-0.47
1025: R. Skotarski - A. Krysa, 21.0, MP 5NS 2 HW CA+2 170-1.33
1025: R. Skotarski - A. Krysa, 21.0, MP 6NS 2 HS SA+1 140-0.88
 +/-
 WYNIK-13.10
 MIEJSCE81