Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: M. Krzypkowski - A. Chodowski, 3.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 9NS 3 DN CK-2 10070.69
113: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 10NS 5 DxN S7+1 95082.76
26: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 7NS 3 NTW SK-1 10075.86
26: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 8NS 4 HS D8+1 45050.00
317: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 15EW 3 NTW DT+1 43082.76
317: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 16EW 3 NTN S4+2 46036.21
415: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 19EW 4 SE DA-4 4006.90
415: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 20EW 3 NTN DJ+1 63034.48
512: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 13EW 4 HS S5+2 68017.24
512: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 14EW 4 SE CK= 42074.14
63: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 25NS 6 NTW D2-2 20091.38
63: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 26NS 6 HS ST= 143073.19
714: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 3NS 4 SxS CK-1 10046.43
714: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 4NS 4 SW DA= 62016.75
84: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 21NS 3 DW SK-1 5058.62
84: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 22NS 2 SN C6+4 23044.65
918: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 17EW 2 DE CJ-1 5051.72
918: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 18EW 2 SW SJ+2 17087.93
105: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 1EW 3 CE H6+2 15060.70
105: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 2EW 1 NTS S3+3 18053.57
1116: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 23NS 4 HxN SQ= 79094.83
1116: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 24NS 4 HS C7= 42041.38
122: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 11EW 4 SW D3-1 5037.93
122: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 12EW 3 NTN S6= 60050.00
131: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 5EW 1 NTS D4+1 1208.62
131: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 6EW 2 HS SA+1 14048.28
 +/-
 WYNIK53.73
 MIEJSCE20