Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: A. Jankowska - A. Marcinowski, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 5NS 2 SxN H6-3 8000.00
15: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 6NS 3 NTS S6-1 5017.24
217: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 13EW 6 HS D3-1 10056.90
217: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 14EW 3 SE HJ= 14031.03
315: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 17EW 3 NTE S3-1 5051.72
315: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 18EW 3 SW SJ-1 5024.14
411: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 11EW 4 SE S2-1 5037.93
411: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 12EW 4 HN D3= 62030.38
52: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 23NS 4 HN SJ-2 2003.45
52: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 24NS 6 HS S2-1 5017.24
614: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 1NS 2 HW H3-2 10094.59
614: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 2NS 3 NTS DQ+1 63089.24
73: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 19NS 2 SW HQ-2 20055.17
73: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 20NS 4 HN S6-1 1001.72
818: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 15EW 3 NTW ST-2 1001.72
818: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 16EW 3 NTN S4+1 43072.41
94: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 25EW 3 NTE S5+2 66093.10
94: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 26EW 4 HS SA+2 68078.54
1016: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 21NS 2 SN DK= 11089.66
1016: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 22NS 6 SS CT= 98091.02
111: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 9EW 3 CE H9= 11051.72
111: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 10EW 3 NTN HT+3 69020.69
1213: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 3EW 5 DxN H4-2 30080.32
1213: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 4EW 4 HxE D6-1 2001.97
1312: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 7NS 4 HW SK= 62031.03
1312: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 8NS 4 HN DK+1 45050.00
 +/-
 WYNIK45.11
 MIEJSCE50