Turniej na maksy

Czwartek, 8 czerwca 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 11EW 4 SE S2-2 10017.24
117: M. Fechner - M. Woźniak, 11.0, DS 12EW 3 NTN S6+1 6308.98
215: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 15EW 4 HE H8= 42060.34
215: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 16EW 3 NTN S4+2 46036.21
310: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 9EW 3 HN CK-3 15082.76
310: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 10EW 5 DN D9+1 62070.69
41: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 21NS 1 NTW SA= 9036.21
41: M. Bałdysz - T. Struzik, 18.0, DS 22NS 6 SS HK= 98091.02
514: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 25NS 3 NTE S5+1 63031.03
514: A. Czajka - M. Pastudzki, 9.5, DS 26NS 6 HS SA= 143073.19
62: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 17NS 5 CW SJ-2 10072.41
62: J. Gładysz - S. Robel, 17.0, DS/KP 18NS 1 SW D9+1 11058.62
718: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 13EW 6 HS D6-3 30089.66
718: S. Zagórski - J. Neter, 7.5, DS 14EW 4 SE CK= 42074.14
83: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 23EW 2 HN SQ+2 17051.72
83: P. Marcinowski - M. Wittenbeck, 14.0, DS 24EW 5 HN D7-1 5082.76
916: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 19NS 2 SW HQ-2 20055.17
916: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 20NS 4 SS DA+1 65084.48
1013: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 7EW 6 NTE S6-6 6003.45
1013: B. Mazur - J. Drozdowski, 25.0, DS 8EW 4 HS D8+1 45050.00
1112: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 1EW 3 NTW H3-1 5019.68
1112: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 2EW 3 NTS C2+1 63010.76
1211: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 5NS 4 HxW CA-2 30096.55
1211: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 6NS 3 NTS S6-1 5017.24
134: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 3NS 4 SxS CA-1 10046.43
134: P. Dąbrowski - J. Chłądowicz, 0.5, ds/DS 4NS 2 HxE D6-1 20098.03
 +/-
 WYNIK54.57
 MIEJSCE19